رپورتاژ

دکتر جاودانی : تمام آنچه باید در مورد عمل بینی بدانید

دکتر جاودانی : تمام آنچه باید در مورد عمل بینی بدانید

بزرگی بینی آزارت میده؟ بخاطر قوس روی دماغت اعتماد به نفس خودتو از دست دادی ؟ تا حالا فکر کردی چطور از شر این احساسات ناخوشایند رها بشی؟ دوست داری چهره بی نقص و زیبایی رو تجربه کنی؟ زیبایی در واقع یکی از امیال غریزی و طبیعی است که هر فرد را به دنبال خود می کشاند. در ملاقات با افراد بی شک جذابیت صورت است که افراد را به سوی یکدیگر می کشاند. بینی یکی از اجزا صورت است اما پررنگ ترین نقش را در چهره هر فرد ایفا می کند. از همین رو انجام عمل بینی در میان دیگر جراحی های زیبایی و درمانی به نسبت بقیه خواهان بیشتری را به خود اختصاص داده است. دقت داشته باشید که بینی از حساسیت بسزایی برخوردار است و باید در انتخاب بهترین جراح بینی در تهران دقت بسیاری را به کار ببرید. با تمام این تفاسیر هستند افرادی که به دلیل ترس و واهمه از روند پیش رو دست از تغییر فرم بینی خود بر می دارند. همگی ما می دانیم که انجام یک عمل ندانسته بسیار ترسناک می باشد. پا در پروسه ای بگذارید که ندانید در اتاق عمل چه می گذرد!؟ نتیجه نهایی به چه صورت است؟! ریسک مرگ دارد یا خیر؟!  و تعدادی سوال دیگر که می تواند شبانه روز در ذهن مرور شود و به دلیل اینکه فرد متخصصی را در کنار خود ندارید که بتواند جواب درست و اصولی را به شما بدهد بی شک این ابهامات بلد شده و تبدیل به ترس شما می گردد. بهتر است که به جای اینکه به تنهایی به این مسائل فکر کنید به دکتر علی جاودانی بهترین جراح بینی تهران مراجعه کنید و درخواست کنید که مشاوره قبل از عمل با او داشته باشید. دکتر خوب عمل بینی در قدم اول باید بتواند یک مشاور خوب برای شما باشد. بتواند تمامی سوالات درون ذهن شما را که موجب ترس از انجام جراحی بینی شده را از میان بر دارد که بتوانید آزادانه تصمیم خود را عملی کنید.

عمل ترمیمی بینی
عمل ترمیمی بینی

اصلی ترین فاکتور جراحی بینی  یا رینوپلاستی در تهران :

بینی در صورت افراد حرف اول را در زیبایی چهره می زند. زیرا این عضو در صورت افراد در هر جهتی که به چهره نگاه کنید می بینید که کمترین ایراد در آن می تواند دید زیبایی شناسی را تغییر دهد. وقتی با شخصی ملاقات می کنید و از روبه رو با او همکلام می شوید بینی اولین عضوی است که به آن توجه می کنید. زیرا در مرکز صورت واقع شده و کوچکترین نواقص ظاهری در آن بیشتر از دیگر عضو ها به چشم می آید. اگر زاویه دید را تغییر دهید و در یکی از جهات به صورت فرد نگاه کنید انحنا و قوس بینی بیشتر به رخ کشیده می شود. در نتیجه بهترین راه کار برای این کار می تواند جراحی بینی باشد. با انجام عمل زیبای بینی می توانید تمامی نواقصی که دلیلی برای ناامیدی شما از عدم اعتماد به نفس شده را برطرف بسازد. زیبایی در افراد در واقع فاکتوری است که می تواند بر تمامی جوانب شخص تاثیر بگذارد. احساسات ، شغل ، جایگاه اجتماعی و بسیاری موارد دیگر که ممکن است با عدم رضایت از خود به خطر بیافتند. در نتیجه شاهد افزایش متقاضیان جراحی بینی در تهران می شویم. برای اینکه پروسه برای شما بهترین روند باشد بایستی تمامی اقدامات قبل از جراحی بینی و مراقبت های بعد از جراحی بینی را که دکتر جاودانی به زیباجویان خود توصیه می کند را به طور اصولی و درست رعایت کنید. با رعایت این موارد می توانید نتیجه ای بدون نقص و زیبا را شاهد باشید که توانسته است رضایت قلبی شما را از چهره زیبا و بدون نقص به دست آورد. در عمل بینی باید بدانید که علت اصلی تقاضا برای بینی جدید چیست؟! زیرا این روند جای برای بازگشت پذیری ندارد و فرد نمی تواند بعد از انجام پروسه اظهار ندامت و پشیمانی را داشته باشد. در نتیجه بایستی از نتیجه عمل بینی توقعات عقلانی داشته باشید و هرگز به خاطر حرف دیگران دست به این کار نزنید.

نکته کلیدی !!!

رینوپلاستی در واقع فرآیندی ایمن و کم تهاجم است که برای تمامی افراد قابل انجام می باشد. اما نکته کلیدی این امر در واقع انتخاب بهترین جراح بینی تهران می باشد که باید به درستی در مورد انتخاب آن دقت کنید و نمونه کارهای او را به درستی بررسی کرده باشید. این ارزیابی می تواند بر نتیجه پایانی و حتی میزان عارضه های احتمالی موثر واقع شود. در غیر اینصورت ممکن است که عمل بینی را مجدد انجام دهید. به خاطر داشته باشید که انجام عمل ترمیمی بینی می تواند به دلیل بی تجربه بودن و یا انتظار بیش از حد از جراحی بینی به وجود بیاید. اما می توانید با  انتخاب دکتر خوب عمل بینی علاوه بر اینکه از فرم جدید دماغ اطمینان دارید ، بلکه می تواند بر میزان عارضه های احتمالی نیز موثر باشد که در نتیجه آن مدت دوره نقاهت را کاهش دهد. در واقع انتخاب بهترین جراح بینی تهران به عنوان کلید طلایی این پروسه قلمداد شود. البته این امر می تواند نیمی از روند را بیمه کند و ما بقی به عهده خود فرد مراجعه کننده می باشد. زیرا جراح خوب عمل بینی تمام مواردی را که فرد بایستی رعایت کند را بیان می کند و مابقی به عهده شخص می باشد که چه میزان مسئولیت پذیر است و موارد ذکر شده را به درستی رعایت می کند. همانطور که گفته شد می دانید که تاثیر روانی و زیبایی نتیجه نهایی به دست آمده از عمل بینی بسیار می باشد. با تمام این تفاسیر بهتر است که برای داشتن یک دماغ جدید در سن مناسب اقدام کنید و اجازه دهید که دکتر خوب عمل بینی با توجه به نواقص ظاهری و حتی آناتومی بینی برای شما تشخیص دهد که استفاده از کدامین متد و حتی میزان تغییرات به چه نحو باشد. زیرا پزشک بهتر از هر شخصی متوجه می شود که این روند برای شما مفید واقع می شود یا خیر؟!

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا