رپورتاژ

با بهترین مرکز زیبایی تهران دیباجی لذت خاص بودن را بچشید!

 • با بهترین مرکز زیبایی تهران دیباجی لذت خاص بودن را بچشید!

  بهترین مرکز زیبایی تهران دیباجی انواع مختلفی از خدمات پوست و زیبایی همچون لیزر موهای زائد، فیشیال، آراف فرکشنال و تزریق مزوژل ها، مزوتراپی و… را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب ارائه می کند.

  با بهترین مرکز زیبایی تهران دیباجی لذت خاص بودن را بچشید!

  صنعتی شدن جوامع، بالا رفتن سن، تمایل به زیبایی، بروز مشکلات پوستی و غیره می توانند دلایل مناسبی برای دریافت خدمات زیبایی باشند. پوست شما با توجه به اینکه به شکل روزمره در معرض انواع آلودگی های محیطی و بیرونی قرار دارد، نیاز به رسیدگی، پاکسازی و درمان پیدا می کند. یک مرکز خدمات زیبایی معتبر و مطمئن می تواند کلیه خدمات زیبایی را با قیمت مناسب و کیفیت تضمین شده به شما ارائه کند. مرکز زیبایی خانم دکتر طرزی یکی از مراکزی است است که مجموعه ای از خدمات مختلف در زمینه تزریق ژل، لیزر موهای زائد، پاکسازی پوست و غیره را ارائه می کند.

  بهترین مرکز زیبایی تهران دیباجی چه ویژگی هایی دارد؟

   همانطور که می دانید مراکز زیبایی خدمات متفاوتی در زمینه زیبایی پوست و صورت ارائه می دهند. رعایت بهداشت، استانداردهای پزشکی، مراقبت های بعد از خدمات زیبایی و غیره در زمان ارائه این خدمات اهمیت بسیاری دارد. چرا که هر گونه غفلت و سهل انگاری در مورد خدمات این مراکز می تواند عواقب ناگواری برای مشتریان به همراه داشته باشد.

  خدمات زیبایی در بهترین مرکز زیبایی تهران دیباجی
  خدمات زیبایی در بهترین مرکز زیبایی تهران دیباجی

  رعایت استانداردها و نکات مهم خدمات زیبایی

   مرکز زیبایی خانم دکتر طرزی تمام استانداردهای پزشکی از جمله کیفیت و اصالت متریالی که برای خدمات زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد را کاملا کنترل و تضمین می کند. این مرکز زیبایی همواره به سلامت مشتریان خود اهمیت بسیاری می دهد و آن را در اولویت کاری در نظر دارد.

  پرسنل باتجربه، متخصص و حرفه‌ای در بهترین مرکز زیبایی تهران دیباجی

   پرسنل بهترین مرکز زیبایی تهران دیباجی مجموعه ای از متخصصان زیبایی هستند که تحت آموزش های مکرر خدمات زیبایی قرار گرفته اند. این افراد به شکل مداوم از نظر اطلاعات، دانش پایه و عملکرد آموزش می بینند تا متناسب با علم روز دنیا عمل کنند. به عنوان مثال اگر قرار است دستگاه و تجهیزات جدیدی برای ارائه خدمات زیبایی و مشتریان مورد استفاده قرار بگیرد، ابتدا پرسنل مرکز زیبایی خانم دکتر طرزی در این رابطه آموزش های لازم را می بینند و برای ارائه خدمات به مشتریان آماده می شوند.

  استفاده از تجهیزات و دستگاه های پیشرفته در مرکز زیبایی دکتر طرزی

  در مرکز زیبایی خانم دکتر طرزی تجهیزات و دستگاه هایی که برای خدمات زیبایی مورد استفاده قرار می گیرند، پیشرفته بوده و  در بیشتر موارد بدون درد و عارضه هستند. در نتیجه می توانند فرآیند زیبایی پوست را ساده تر کنند.

  تنوع خدمات در بهترین مرکز زیبایی تهران دیباجی

  مرکز زیبایی خانم دکتر طرزی مجموعه خدمات متنوع زیبایی را برای مشتریان خود در نظر گرفته است. تزریق ژل لب روسی، تزریق بوتاکس، لیزر موهای زائد و جوانسازی پوست، آراف فرکشنال، تزریق مزوژل ها و مزوتراپی نمونه خدماتی است که در این مرکز به مشتریان ارائه می شود.

  تزریق ژل لب روسی با بهترین متریال

  تزریق ژل لب روسی یکی از مهمترین خدماتی است که در بهترین مرکز زیبایی تهران دیباجی ارائه می ‌شود. این تزریق برای افرادی مناسب است که لب بالای آن ها بدون کمان است و حجم چندانی نیز ندارد. در واقع در این نوع لب,تمرکز تزریق فیلر بر قسمت میانی لب است. علیرغم اینکه این نوع تزریق در بین خانم ها بسیار پرطرفدار است اما بسیاری از افراد نیز تزریق ژل معمولی را ترجیح می دهند. در این روش پر کردن ژل لب به شکل یکنواخت انجام می شود. افرادی که دارای کمان مناسبی در قسمت میانی لب بالا هستند نیز می‌توانند برای زیباتر کردن فرم لب هایشان  از این روش استفاده کنند.

  بهترین مرکز زیبایی تهران دیباجی
  بهترین مرکز زیبایی تهران دیباجی

  تزریق ژل لب روسی برگرفته از لب خانم های روس است. این نوع روش علاوه بر جنبه زیبایی می‌تواند نقش ترمیمی نیز برای لب های نامنظم داشته باشد.

  تزریق بوتاکس بدون عارضه

  تزریق بوتاکس از دیگر خدمات متفاوتی است که در بهترین مرکز زیبایی تهران دیباجی ارائه می شود. نوع و کیفیت مواد برای چنین تزریقاتی اهمیت بسیاری دارد. در غیر این صورت می تواند آثار و پیامدهای ناگواری برای مراجعه کنندگان به همراه داشته باشد. تزریقات بوتاکس نیاز به طی کردن پروسه های مختلف دارد. بدین دلیل  تنها افراد متخصص و مجرب می توانند بوتاکس را به شکل مناسب و صحیح تزریق کنند.

  برخی از چین و چروک ها به دلیل تنش بیش از حد عضلانی ایجاد می شوند – به این چین و چروک، چین و چروک های پویا گفته می شود. عضله منقبض شده تمایل دارد پوست را بکشد و چین و چروک ایجاد کند. در این حالت می توان مقدار کمی سم بوتولینوم (بوتاکس)  را به عضله تزریق کرد.

  تزریق بوتاکس در مرکز زیبایی دکتر طرزی
  تزریق بوتاکس در مرکز زیبایی دکتر طرزی

  سم بوتولینوم پروتئینی است که توسط باکتری کلستریدیوم بوتولینوم تولید می شود. این سم باعث فلج شدن موقت ماهیچه های صورت شده، طوری که ماهیچه ها کمتر منقبض می شوند و مجبور به شل شدن هستند. با شل شدن عضله، پوست پوشاننده نیز همین کار را می کند و چین و چروک ها را کمتر نمایان می کند. حتی گاهی اوقات کاملاً ناپدید می شوند. این موضوع در مورد چروک های پنجه کلاغی، اخم و چروک های پیشانی صدق می کند. استفاده از مقادیر بسیار کم سم بوتولینوم بسیار مهم است. چون در غیر این صورت ظاهری یخ زده به صورت می دهد. بنابراین پزشک باید تخصص و تبحر کافی در این زمینه داشته باشد.

  لیزر موهای زائد

  لیزر موهای زائد از دیگر خدماتی است که در بهترین مرکز زیبایی تهران دیباجی ارائه می شود. این نوع خدمات بسیار مورد توجه قرار می گیرند. چرا که متاسفانه اغلب افراد دارای موهای زائد و آزار دهنده هستند. دوره درمانی برای هر یک از بیمارانی که برای برطرف کردن موهای زائد مراجعه می کنند، زیر نظر دکتر طرزی تعیین می شود. انجام فرآیند لیزر معمولاً بازه زمانی شش ماهه تا یک ساله را در بر می گیرد و نیاز به پیگیری مداوم دارد. از طرفی اجرای مراقبت های پوستی قبل و بعد از لیزر نیز برای کاهش عوارض آن اهمیت بسیاری دارد.

   دستگاه های لیزر نیز می توانند کیفیت خدمات از بین بردن لیزر موهای زائد را افزایش دهند. هر چه دستگاه های به کار گرفته شده در مرکز زیبایی پیشرفته تر و مجهزتر باشند، به همان نسبت احتمال ریشه کن شدن موهای زائد نیز بیشتر می شود. اپراتوری که خدمات لیزر را ارائه می دهد، باید از نحوه کارکرد دستگاه و همچنین نحوه کار با دستگاه اطلاعات لازم را داشته باشد. هر گونه سهل انگاری در این رابطه می تواند پوست بیمار را بسوزاند.

  جوانسازی پوست در مرکز زیبایی دکتر طرزی

  جوانسازی پوست از نمونه خدماتی است که بیشتر خانم ها تمایل دارند هر چند وقت یک بار در بهترین مرکز زیبایی تهران دیباجی از آن بهره مند شوند. فیشیال از جمله روش هایی است که برای پاکسازی و جوانسازی پوست پیشنهاد می شود. کلیه مراحل اجرایی این روش طی یک ساعت و یک جلسه انجام می گیرد. در روش فیشیال لایه برداری سطحی و عمیق پوست برای از بین بردن منافذ، آلودگی، جوش های سرسفید، سرسیاه و… انجام می شود.

  از این نوع خدمات جوانسازی پوست برای داشتن پوستی شفاف، سالم، جوان، یکدست، درخشان و روشن استفاده می شود. خدمات ارائه شده در مرکز زیبایی خانم دکتر طرزی می تواند کلیه فرآیندهای مربوط به فیشیال، آراف فرکشنال و تزریق مزوژلها و مزوتراپی را به شکل عالی با رعایت استانداردهای پزشکی به مراجعه کنندگان ارائه دهد.

  چرا مرکز زیبایی خانم دکتر طرزی؟

  خانم دکتر فاطمه طرزی بیش از ۲۰ سال تجربه در زمینه کار پزشکی درمانی و زیبایی دارد و از دانشگاه علوم پزشکی اهواز در سال ۱۳۸۰  فارغ التحصیل شده است. مرکز زیبایی خانم دکتر طرزی رضایت و سلامت مراجعه کنندگان را در اولویت قرار می دهد. از این رو موادی را برای مراجعه کنندگان در نظر می گیرد که توسط CE اروپا یا FDA آمریکا تایید شده است. بنابراین هیچ گونه نگرانی در زمینه کیفیت و اصالت متریال کاربردی در این مجموعه وجود ندارد.

  امتیاز شما به این مطلب:

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۴۰ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  -- بارگیری کد امنیتی --

  دکمه بازگشت به بالا