رپورتاژ

صفر تا صد خرید آنلاین بیمه

 • صفر تا صد خرید آنلاین بیمه
  صفر تا صد خرید آنلاین بیمه

  وب سایت بیمه تایم  (BimeTime.com) از جمله سایت های مقایسه ای در خرید و یا به اصطلاح Online  Aggregator  می باشد. وب سایت بیمه تایم مثل تمام کسب کارهای آنلاین از جمله اسنپ و دیجی کالا  در صنعت بیمه توانسته خدمات آنلاین و بهینه ای را ارائه نماید.

  بهبود کیفیت محصول یا خدمات و ارائه قیمت مناسب می تواند  از نظر بیمه گذاران بسیار ارزشمند باشد. این موضوع که بیمه گذاران بتوانند در طول مدت داشتن بیمه نامه خدمات آنلاین و کاملی را بگیرند و نهایتا هم در زمان خسارت همراهی داشته باشند بسیار ارزشمند است.

  خرید بیمه به صورت آنلاین برای همه بیمه گذاران از لحاظ صرفه جویی در زمان و حتی انتخاب حق بیمه کم با پوشش مناسب در زمان خرید بیمه موضوعی است که همواره خوشایند بوده است . انتخاب بهترین بیمه از نظر پوشش های بیمه ای با مقایسه پوشش ها و قیمت ها در بین شرکت های بیمه امکان پذیر می باشد. حال بیمه تایم چه کمکی می تواند برای ما در این راه باشد؟

  وب سایت بیمه تایم، یکی از منابع مورد اطمینان در خرید آنلاین بیمه می باشد. طرح ها و پوشش ها، قیمت انواع بیمه ، سرعت در پرداخت خسارت و نهایتا میزان رضایتمندی بیمه گذار از این خرید ، مجموعه خدمات ارزشمند در خرید بیمه از بیمه تایم می باشد. ارائه مشاوره قبل از خرید هم از دیگر خدمات ارزشمندی است که توسط کارشناسان متخصص بیمه تایم ارائه می شود. می توانید به وب سایت بیمه تایم مراجعه کنید و با ثبت درخواست خود در همه انواع بیمه نامه از هر شرک بیمه  ای که مد نظر شما هست از خدمات آن ها استفاده نمایید.

  از دیگر خدمات آنلاین بیمه تایم، یادآوری تمدید سررسید انواع بیمه نامه می باشد چراکه فراموشی سررسید انواع بیمه نامه مخصوصا بیمه شخص ثالث که بیمه نامه اجباری می باشد می تواند درد سر ساز باشد. وب سایت بیمه تایم این دغدغه فکر مشتریان خود را از بین برده است.

  پس از خرید بیمه نامه، تیم بیمه تایم در کنار شما خواهد بود همچنین سرعت ارسال بیمه نامه و تجربه خرید بهترین بیمه  نامه به صورت آنلاین را برای شما به همراه خواهد داشت.

  امتیاز شما به این مطلب:

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  -- بارگیری کد امنیتی --

  دکمه بازگشت به بالا