رپورتاژ

با ۱۰ شرکت برتر تولید کننده تجهیزات دندانپزشکی آشنا شوید

شرکت های تولید کننده تجهیزات پزشکی در سر تا سر دنیا مشغول به کار برده و هر یک در حوزه به خصوصی فعالیت می کنند.در این مقاله به معرفی این شرکت ها می پردازیم.

شرکت های تولید کننده تجهیزات پزشکی در سر تا سر دنیا مشغول به کار برده و هر یک در حوزه به خصوصی فعالیت می کنند. تجهیزات پزشکی یکی از نیازهای اساسی موجود در عرصه های جهانی به شمار می روند و رعایت استانداردهای کیفی به کار رفته در آن ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. در همین راستا در این بخش شما را با برخی از برترین شرکت های تولید کننده لوازم دندانپزشکی آشنا می کنیم.

معیارهای انتخاب شرکت های برتر تولید کننده تجهیزات دندانپزشکی

در راستای آشنایی بهتر با شرکت های تولید کننده تجهیزات دندانپزشکی بررسی برخی معیارها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. برخی از این معیارها را در زیر مشاهده می کنید:

  1. تنوع محصولات ارائه شده در این شرکت ها و تامین اغلب نیازهای دندان پزشکان از مهمترین معیارهای انتخاب این شرکت ها به شمار می رود.
  2. قیمت به صرفه محصولات نیز از معیارهای تاثیرگذار برای انتخاب برترین شرکت ها است.
  3. در نظر گرفتن خدمات پس از فروش هر یک از شرکت ها برای رتبه بندی آن ها اهمیت دارد.

بر همین اساس ده شرکت برتر در این حوزه را در ادامه مشاهده می کنید:

شرکت تجهیزات دندانپزشکی رایا طب پرشین

یکی از موفق ترین شرکت های فعال در زمینه تولید و ارائه محصولات دندانپزشکی شرکت رایا طب پرشین نام دارد که خدمات پس از فروش آن زبانزد همه مشتریان است. با خرید از این مجموعه بهترین کیفیت محصولات دندانپزشکی را به دست می آورید. در میان محصولات پرفروش این مجموعه می توان به یونیت های پیشرفته دندانپزشکی اشاره کرد که با بهترین قابلیت ها ارائه می شود.

شرکت تجهیزات دندانپزشکی رایا طب پرشین
شرکت تجهیزات دندانپزشکی رایا طب پرشین

شرکت تجهیزات دندانپزشکی دوستکام

این مجموعه معتبر نیز در میان برترین ارائه دهندگان تجهیزات دندانپزشکی دسته بندی می شود. برترین محصولات آن چراغ های یونیت و ایمپلنت های دندانی هستند که هر یک مشتریال خاص خود را در سر تا سر دنیا شامل می شوند. این شرکت از میان معیارهای نام برده شده، گستردگی در میان محصولات را رعایت کرده و همین ویژگی سبب افزایش شهرت آن شده است.

شرکت تجهیزات دندانپزشکی فیروز دنتال

از دیگر شرکت های عرضه کننده لوازم دندانپزشکی که فعالیت خود را در داخل کشور انجام می دهند، شرکت فیروز دنتال نام دارد که تا به امروز ده ها مدل یونیت دندانپزشکی را وارد این حوزه کرده است. محصولات فوق العاده این برند با بیشترین قابلیت ها در دسترس مشتریان قرار می گیرند. این مجموعه به صورت تخصصی در حوزه فروش انواع لوازم دندانپزشکی فعالیت داشته و موفقیت های بی شماری در این حوزه به دست آورده است.

شرکت تجهیزات دندانپزشکی جانسون اند جانسون

در میان شرکت های خارجی نیز برخی برندها بیشتر از سایرین به گوش می خورند. شرکت جانسون اند جانسون یکی از برترین برنهای تولید تجهیزات دندانپزشکی در سر تا سر جهان به شمار می رود که گستره وسیعی از انواع لوازم مورد نیاز در کلینیک های دندانپزشکی را در دسترس قرار می دهد. این مجموعه در سال ۲۰۱۶ بیشترین میزان فروش لوازم دندانپزشکی را تجربه کرده است که رقم قابل توجهی در این حوزه به شمار می رود. این کمپانی تازه کار بوده و از جدیدترین برندهای عرضه کننده لوازم دندانپزشکی باکیفیت محسوب می شود.

شرکت تجهیزات دندانپزشکی Roche

در میان شرکت های خارجی ارائه دهنده تجهیزات دندانپزشکی، Roche نیز نامی آشنا به شمار می رود. این مجموعه به صورت چند ملیتی راه اندازی شده و در دو زمینه خاص فعالیت می کند. فعالیت های این کمپانی در زمینه تشخیص برخی از بیماری های دهان و دندان بسیار موفقیت آمیز بوده و سبب شهرت بالای این مجموعه شده است. فعالیت دوم این کمپانی نیز به تولید انواع داروها و لوازم درمانی دندانپزشکی مربوط می شود. تجهیزات دندانپزشکی این برند از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و به صورت تخصصی تولید شده اند.

سطح بالای تولیدات این کمپانی باعث شده که در سال ۲۰۱۴ به عنوان یکی از برترین کمپانی های عرضه کننده لوازم طبی در عرضه دندانپزشکی معرفی شده و درآمد قابل توجهی در این زمینه به دست بیاورد.

شرکت تجهیزات دندانپزشکی Roche
شرکت تجهیزات دندانپزشکی Roche

شرکت تجهیزات دندانپزشکی Baxter International 

در میان نام های تجاری شرکت های عرضه کننده تجهیزات دندانپزشکی Baxter International همواره یکی از بهترین ها بوده است. این مجموعه معتبر فعالیت خود را در کشور آمریکا آغاز کرده و این روزها فروش بالایی در سایر کشورهای جهانی دارد. تولیدات دندانپزشکی Baxter International از نظر سطح کیفی در جایگاه بالاتری نسبت به سایر تولیدات این کمپانی قرار می گیرند. این مجموعه در زمینه تولید سایر کالاهای طبی نیز فعالیت گسترده ای دارد.

شرکت تجهیزات دندانپزشکی Stryker

شرکت معتبر Stryker نیز به عنوان یکی از مهمترین ارائه دهندگان تجهیزات دندانپزشکی در سر تا سر دنیا شناخته می شود. این مجموعه معتبر قیمت بسیار به صرفه ای برای اغلب محصولات خود در نظر می گیرد و با این روش رضایت مشتریان خود را در سطح قابل توجهی حفظ می کند. در کنار این ویژگی مهم، کیفیت بالای محصولات دندانپزشکی Stryker نیز از مهمترین مزایای استفاده از این تجهیزات به شمار می رود. انواع ابزارهای مخصوص بازسازی، ابزارهای مربوط به اعصاب دندانی، ادوات جراحی لثه و سایر لوازم مورد استفاده در این حوزه در این مجموعه معتبر عرضه می شوند.

Stryker تنوع وسیعی در میان محصولات خود داشته و نیازهای مختلف دندان پزشکان را برآورده می سازد. حضور گسترده این برند در نمایشگاه های جهانی حوزه پزشکی و دندانپزشکی نیز بر شهرت و اعتبار آن در این حوزه افزوده است.

شرکت تجهیزات دندانپزشکی زیمنس 

در سال های اخیر زیمنس نیز به یکی از غول های عرضه و فروش تجهیزات دندانپزشکی در سر تا سر دنیا تبدیل شده است! این مجموعه آلمانی سال های سال است که در حوزه ساخت و تولید لوازم صنعتی فعالیت می کند. اما فعالیت رسمی و حرفه ای آن در عرصه دندانپزشکی به سال ۲۰۱۴ باز می گردد. از این سال به بعد شهرت زیمنس در صنایع تولید بیشتر از پیش شد.

شرکت تجهیزات دندانپزشکی فیلیپس

کمپانی گسترده فیلیپس عرضه کننده بهترین محصولات در حوزه های مختلف است. این برند در راستای افزایش فعالیت های صنعتی خود سرمایه گذاری هنگفتی در بخش پزشکی، دندان پزشکی و عرصه های طبی انجام داد. از این رو این روزها به صورت رسمی در این حوزه نیز مشغول فعالیت است.  این مجموعه معتبر شعبات بی شماری در سر تا سر جهان دارد و همین بر شهرت روز افزون آن می افزاید.

شرکت تجهیزات دندانپزشکی فیلیپس
شرکت تجهیزات دندانپزشکی فیلیپس

شرکت بوستون ساینتیفیک

کمپانی معتبر بوستون ساینتیفیک یکی از فعالان حرفه ای در حوزه عرضه و فروش لوازم دندان پزشکی به شمار می رود. این کمپانی یکی از گسترده ترین عرضه کننده های لوازم و دستگاه های پیشرفته طبی است. انواع دستگاه های آن در عرصه های دندان پزشکی نیز مورد استفاده قرار گرفته و با قیمت های مناسبی به فروش می رسند. شرکت بوستون ساینتیفیک به عنوان پیشگام عرضه و تولید لوازم پزشکی و دندان پزشکی معرفی می شود.

جمع بندی

در این بخش در رابطه با برخی از برترین شرکت های معتبر ارائه دهنده تجهیزات دندان پزشکی آشنا شدیم. شما می توانید برای تهیه این تجهیزات به سورنا دنتال که به عنوان تامین کننده تجهیزات دندانپزشکی شناخته می شود مراجعه کنید. برخی از این شرکت ها فعالیت خود را در کشور ما انجام می دهند. برخی نیز در کشورهای پیشرفته صنعتی فعالیت می کنند. برخی از شرکت های نام برده شده در سایر بخش های صنعتی مشغول به فعالیت بوده و سرمایه گذاری هایی در بخش های طبی و دندان پزشکی انجام داده اند. این مسئله سبب گستردگی فعالیت های ساخت و تولید محصولات طبی در سر تا سر دنیا شده است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا