رپورتاژ

جدیدترین روش ردیم گیفت کارت گوگل پلی+ویدیو[۲۰۲۳]

 • جدیدترین روش ردیم گیفت کارت گوگل پلی+ویدیو[۲۰۲۳]

  امروزه با پیشرفت فضای وب و افزایش علاقمندان به این فضا، امکانات ویژه‌ای به‌وسیله کمپانی‌های معروف به بازار ارائه شده‌اند؛ یکی از این امکانات گیفت کارت‌ ها هستند که در مدت کوتاهی طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کرده‌اند. گیفت کارت‌ها انواع مختلفی دارند که هرکدام توسط یک شرکت طراحی و تولید می‌شوند و با خرید گیفت کارت به این امکانات دست می یابید.

  گوگل پلی یک برنامه پیش فرض بر روی همه گوشی‌های اندروید است.
  گوگل پلی یک برنامه پیش فرض بر روی همه گوشی‌های اندروید است.

  اگر بخواهیم گیفت کارت را به فارسی ترجمه کنیم، کلمه کارت هدیه برای آن مناسب است. گیفت کارت در واقع اعتباری به شما می‌آید که با کمک آن می‌توان از سرویس‌های پولی استفاده کرد و خرید را انجام داد. خوشبختانه گیفت کارت گوگل پلی نیز برای راحتی بیشتر کاربران این سرویس ارائه شده است. شما با استفاده از این گیفت کارت می‌تواند از خدمات مختلف موجود در گوگل پلی بهره‌مند شوید.

  فروشگاه گوگل پلی؛ برترین مارکت نرم‌افزارهای اندروید

  فروشگاه گوگل پلی در سال ۲۰۱۲ راه‌اندازی شد و امروزه بیش از ۳ میلیون نرم‌افزار و بازی را در اختیار کاربران دستگاه‌های اندرویدی قرار می‌دهد. یکی از خدمات این مارکت این است که امنیت نرم‌افزارها را بررسی و سپس آن‌ها را منتشر می‌کند. گوگل پلی همچنین سرویس‌های خدماتی مختلفی را مانند Google Music، Google Movies و Google eBookstore را در خود جای داده است و خدماتی که در گذشته توسط این سرویس‌ها ارائه می‌شد، در حال حاضر از طریق این ابرمارکت اندروید در دسترس هستند.

  گوگل پلی چیست؟

  برای اطلاع از نحوه فعالسازی گیفت کارت گوگل ابتدا باید با گوگل پلی آشنا باشید. گوگل پلی در کارخود را از ابتدا با نام اندروید مارکت شروع کرد و یک فروشگاه آنلاین برای پیدا کردن انواع بازی‌ها، کتاب‌ها، موسیقی‌ها، نرم افزارها و دیگر محتواهای خاص گوشی‌های موبایل و تبلت‌ها بود. گوگل پلی مانند اپ استور در آیفون است و دارای محتواهای بی نهایتی برای افراد در گوشی‌های اندروید است.

  گوگل پلی یک برنامه پیش فرض بر روی همه گوشی‌های اندروید است، همچنین می توانید از آن در دستگاه‌های دیگر با سیستم عامل کروم نیز استفاده شود. همه محتواهایی که در گوگل پلی گذاشته شده است به وسیله Google play protect آنالیز می شوند تا از ورود هر گونه بدافزار و ویروسی در دستگاه شما جلوگیری کند. این سرویس پیشرفته روزانه ۵۰ میلیارد اپلیکیشن مختلف را بررسی و آنالیز می‌کند و اپلیکیشن‌هایی که از قوانین و مقررات گوگل پلی پیروی نکرده باشند را محدود می‌کند. این کمپانی در سال ۲۰۱۲ به بازار معرفی شد و از ادغام دو برند گوگل موزیک و اندروید مارکت به وجود آمد.

  گوگل پلی در ۶ مارس ۲۰۱۲ راه اندازی شد و مارکت اندروید (Android Market) و گوگل (Google) را تحت یک نام تجاری گرد هم آورد و تغییری در استراتژی توزیع دیجیتال گوگل ایجاد کرد. گوگل پلی از سه محصول متمایز نشات گرفته است: اندروید مارکت (Android Market) ، گوگل موزیک (Google Music) و کتاب های الکترونیکی گوگل (Google eBookstore).

  گیفت کارت گوگل پلی چیست؟

  در این بخش بعد از معرفی گیفت کارت، شما را با نحوه استفاده از گیفت کارت گوگل پلی و فعالسازی گیفت کارت گوگل پلی آشنا می‌کنیم. گیفت کارت‌ های گوگل پلی دارای اعتبارهای مجازی هستند که بر روی دستگاه‌های اندروید استفاده می‌شوند. شما می‌توانید بلافاصله پس از خرید این کارت‌ها از آن استفاده نمایید. بهترین روش خرید از سرویس‌های گوگل پلی، خرید گیفت کارت گوگل پلی استور معتبر است. گیفت کارت‌های گوگل پلی کارت‌هایی هستند که دارای اعتبار و میزان مبلغ مشخصی هستند.

  پس از ردیم گیفت کارت گوگل پلی می‌توانید در اکانت گوگل پلی خود از آن استفاده کنید، بدین صورت که شما اقدامات مربوط به فعال سازی گیفت کارت گوگل پلی را انجام می‌دهید و به همان مبلغ کارت، اکانت شما شارژ خواهد شد. به عنوان مثال با خرید گیفت کارت ۱۰ دلاری و ردیم کردن آن، اکانت گوگل پلی شما مبلغ ۱۰ دلار شارژ خواهد شد و شما می‌توانید به همان مقدار ۱۰ دلار از گوگل پلی خرید کنید.

  گیفت کارت گوگل پلی در فروشگاه گوگل پلی ردیم می‌شود.
  گیفت کارت گوگل پلی در فروشگاه گوگل پلی ردیم می‌شود.

  خرید گیفت کارت گوگل پلی امکانات متعددی را در اختیار شما قرار می‌دهد. با فعالسازی گیفت کارت گوگل پلی بر روی دستگاه خود، می‌توانید به امکاناتی نظیر، خرید بازی، نرم افزار و یا دیگر محصولات گوگل پلی که رایگان نیستند، دسترسی داشته باشید. این گیفت کارت‌ها بر روی تمام دستگاه‌های اندروید قابل استفاده هستند  و شما می توانید خرید درون برنامه ای از گوگل پلی را با گیفت کارت گوکل انجام دهید.

  توجه کنید که این نوع گیفت کارت مخصوص سرویس‌های گوگل پلی است و تنها در استور گوگل می‌توان از آن استفاده کرد.

  انواع مختلف گیفت کارت گوگل پلی

  گیفت کارت‌های گوگل پلی را می‌توان براساس کشور و مبلغ دسته‌بندی کرد. اهمیت کشور گیفت کارت به‌ویژه در این است که در زمان ردیم گیفت کارت، کشور آن باید با کشور اکانت شما هماهنگی داشته باشد. در مورد مبلغ نیز این‌که گیفت کارت شما دارای چه مقدار اعتبار ارزی باشد، بستگی به مقدار نیاز شما دارد. بر این اساس کشور گیفت کارت و برخی از مبالغ آن‌ها را در آی گیم با هم مرور می‌کنیم:

  • گیفت کارت گوگل پلی آمریکا:۵ دلاری، ۱۰ دلاری، ۱۵ دلاری، ۲۰ دلاری، ۲۵ دلاری، ۳۰ دلاری، ۵۰ دلاری، ۶۰ دلاری، ۷۵ دلاری، ۱۰۰ دلاری و ۲۰۰ دلاری
  • گیفت کارت گوگل پلی انگلیس: ۵ پوندی، ۱۰ پوندی، ۲۵ پوندی، ۵۰ پوندی، ۱۰۰ پوندی، ۱۵۰ پوندی و ۲۰۰ پوندی
  • گیفت کارت گوگل پلی ترکیه: ۲۵ لیری، ۵۰ لیری و ۱۰۰ لیری
  • گیفت کارت گوگل پلی کانادا: ۱۰دلار کانادا، ۵۰ دلار کانادا، ۱۰۰ دلار کانادا
  • گیفت کارت گوگل پلی امارات: ۳۰ درهم، ۵۰ درهم، ۱۰۰ درهم، ۳۰۰ درهم و ۵۰۰ درهم

  گیفت کارت‌ های دیگری مانند گیفت کارت استرالیا و … نیز وجود دارند که هر کدام از آن‌ها را می‌توانید از طریق آی گیم تهیه کنید.

  مزایای گیفت کارت گوگل پلی ۱ دلاری برای افرادی که به کارت بانکی دسترسی ندارند

  گیفت کارت گوگل پلی ۱ دلاری برای افرادی که به کارت بانکی دسترسی ندارند نیز یک گزینه مناسب به شمار می‌آید. کارت گوگل پلی ۱ دلاری در واقع نوعی اعتبار مجازی است که در پلتفرم‌های اندرویدی نیز قابل استفاده می‌باشد. بهترین روش برای خرید از فروشگاه بین المللی و معتبر گوگل پلی استفاده از خدمات این گیفت کارت‌های ۱ دلاری گوگل پلی است.

  این گیفت کارت‌ها،  کارت‌هایی هستند که دارای مبلغ اعتبار مشخص می باشند که بعد از ردیم کردن گیفت کارت خریداری شده در حساب کاربری خود، اکانت گوگل شما نیز به همان میزان شارژ می شود. گیفت کارت ۱ دلاری گوگل پلی برای خرید نرم افزار، بازی و کلیه محصولات غیر رایگان مانند پک جم بازی کلش رویال می تواند برای شما فوق العاده مفید و کاربردی باشد.

  نکاتی در رابطه با ریجن های گیفت کارت گوگل پلی ۱ دلاری

  ریجن در معنای لغوی به معنای منطقه است و به محل استقرار فرد برای استفاده از کارت‌های هدیه گفته می‌شود. این موضوع به این معنا است که ریجن فرد باید با ریجن گیفت کارتی که قصد خرید آن را دارید یکسان باشد. برای مثال اگر در زمان خرید گیفت کارت گوگل پلی یک دلاری، آی پی خود را کشور انگلیس قرار بدهید باید حتما گیفت کارت گوگل پلی با ریجن انگلیس را خریداری کنید. این یکی از نکات بسیار مهم در زمان خرید گیفت کارت است و کاربر باید به آن توجه زیادی داشته باشد.

  خرید جم با استفاده از گیفت کارت گوگل پلی
  خرید جم با استفاده از گیفت کارت گوگل پلی

  یکی از مزایای سرویس گوگل پلی، امکان تغییر ریجن ثبت شده در اکانت است. کاربران می توانند به راحتی وارد اکانت خود شوند و ریجن خود را به این روش تغییر دهند. برای این کار وارد حساب کاربری خود شوید و منوی country and profits را انتخاب نمایید. سپس از لیست کشورهای موجود بر روی کشور مورد نظر خود که با ریجن گیفت کارت مطابقت دارد، کلیک کنید.

  آموزش فعال سازی گیفت کارت گوگل پلی در ویندوز و برنامه بلو استکس (روش جدید)

  از آبان ۱۳۹۹ تا به اکنون تحریم هایی از سمت گوگل در خصوص گیفت کارت گوگل پلی صورت گرفته است، که کاربران با مشکل ردیم گیفت کارت گوگل مواجه شده اند. بدین معنا که گیفت کارت هر کشور باید در همان کشور ردیم و استفاده شود؛ مثلا گیفت کارت آمریکا باید در کشور آمریکا ردیم شود. این مشکل مستقیما از سمت گوگل و قانون جدید ردیم گیفت کارت می باشد. اما با این حال آموزش تصویری ردیم گیفت کارت گوگل در ویندوز و برنامه بلو استکس را برای شما قرار داده ایم که برای ۷۰% از کاربران جواب می دهد.

  یکی از بهترین روش‌های ردیم گیفت کارت گوگل پلی، وارد کردن کد گیفت کارت بعد از طی برخی مراحل با استفاده از شبیه‌ساز اندروید بلو استکس است. ما در فروشگاه آی گیم روشی را با استفاده از چند نرم‌افزار برای شما معرفی می‌کنیم که برای ۷۰% از کاربران جوابگو و موثر بوده است. برای ردیم گیفت کارت گوگل پلی در ویندوز، این مراحل را انجام دهید:

  1. در محیط ویندوز باید با نرم افزار تغییر آی پی آمریکا متصل بشویم
  2. برنامه دیگری که باید دانلود کنیم، برنامه My Mobile Secure است
  3. بعد از نصب، گوگل پلی را می‌بندیم
  4. روی گزینه Ok کلیک می‌کنیم و یک ایمیل ارائه می‌دهیم
  5. تمامی پنجره‌ها را می‌بندیم
  6. دوباره وارد اینستنس بلو استکس می‌شویم
  7. وارد اکانت گوگل پلی می‌شویم

  نکته: هم برای شارژ اکانت و هم برای پرداخت هزینه‌های بازی‌ها و نرم‌افزارها باید همه این مراحل را تکرار کنید.

   برای مطالعه ی نسخه ی جامع تر این مقاله و آموزش تصویری و ویدیویی ردیم گیفت کارت گوگل پلی در ویندوز و برنامه بلو استکس به مقاله” جدیدترین روش ردیم گیفت کارت گوگل پلی” در سایت آی گیم مراجعه کنید.

  امتیاز شما به این مطلب:

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  -- بارگیری کد امنیتی --

  دکمه بازگشت به بالا