رپورتاژ

آشنایی با آموزش کاشت ناخن و آموزش کراتینه مو در آموزشگاه ربانی

 • آشنایی با آموزش کاشت ناخن و آموزش کراتینه مو در آموزشگاه ربانی

  خانم ها و دختران جوان به واسطه اینکه تمایل دارند همیشه زیبا به نظر برسند و این زیبا بودن در ذات و طبیعت یک زن نهادینه شده است همیشه به دنبال راههایی است که بتواند خود را بیاراید و زیباتر از قبل به نظر برسد. بنابراین مراجعه خانمها و دختران جوان به سالن های زیبایی بسیار زیاد شده است و همین امر باعث شده که شغل آرایشگری به یک شغل پر درآمد تبدیل شود و به تبع آن بسیاری از بانوان که تمایل دارند شاغل شوند و دنبال شغل پر درآمد هستند به سمت رشته های آرایشگری سوق پیدا می کنند تا با یادگیری این رشته های آرایشگری هم کسب درآمد داشته باشند هم بتواند نیاز خود در این زمینه را برطرف کنند.از میان رشته های آرایشگری قابل تدریس در آموزشگاه آرایشگری زنانه ، آموزش کاشت ناخن ، آموزش کاشت مژه ، آموزش احیای مو ، آموزش میکروبلیدینگ بسیار پرطرفدار است در ادامه توضیحاتی در خصوص آموزش کاشت ناخن و آموزش احیای مو ارائه میشود با ما همراه باشید.

  آموزش کاشت ناخن

  در دروه آموزش کاشت ناخن که به صورت مبتدی و پیشرفته برگزار میشود و هنرجو در دوره کاشت ناخن ابتدا با ابزار و وسایل این رشته آشنا میشود بعد از آن مربی طبق سر فصل های فنی حرفه ای آموزشهای لازم در زمینه کاشت ناخن را ارائه میدهد و هنر جو در پایان دوره با شرکت در آزمون فنی حرفه ای و دریافت مدرک فنی حرفه ای کاشت ناخن آماده ورود به بازار کار میشود البته تلاش و به دست آوردن تجربه در این زمینه در موفقیت این رشته حرف اول را میزند.

  آموزش کاشت ناخن
  آموزش کاشت ناخن

  سرفصل های فنی حرفه ای کاشت ناخن

  آشنایی با ساختار ناخن

  آشنایی با ابزار کاشت ناخن

  بستر سازی

  آشنایی با تیپ ها

  فرم دهی ناخن

  مواد گذاری و …..

  روش های کاشت ناخن

  کاشت ناخن با ژل

  کاشت ناخن پودری

  انواع مدل های کاشت ناخن

  کاشت ناخن به روش فیبر

  کاشت ناخن اکلیلی

  کاشت ناخن آکواریوم

  کاشت ناخن سیلک

  کاشت ناخن میکس

  کاشت ناخن فرنچ

  کاشت ناخن قالبی

  کاشت ناخن مرمریت و ….

  دوره آموزش احیای مو

  داشتن موهای زیبا ، صاف و درخشان آرزوی هر خانمی میباشد و بهترین و آسان ترین راه برای رسیدن به این هدف کراتینه و یا احیای مو می باشد دوره آموزش احیای مو بسیار پرطرفدار است و بازار کار خیلی خوبی هم دارد در این رشته آموزشی تمام تکنیک های صاف و براق کردن مو به هنرجویان آموزش داده میشود و با به پایان رساندن این دوره و دریافت مدرک فنی حرفه ای وارد بازار کار میشوند.

  دوره آموزش احیای مو
  دوره آموزش احیای مو

  سرفصل های فنی حرفه ای آموزش احیای مو یا کراتینه مو

  معرفی مواد و ابزارها

  آموزش کراتینه مو فر

  آموزش کراتینه مو های بلند

  آموزش استایلینگ مو

  آموزش دستگاههای احیا

  آموزش ازون تراپی

  و ……

  لوازم و تجهیزات احیای مو یا کراتینه مو

  لوازم مورد نیاز برای کراتینه مو شامل انواع برس ها و شانه ها ، انواع ماسک و انواع شامپو برای قبل و بعد از کراتینه مو ، انواع مواد کراتینه مو ، انواع اتوی مخصوص کراتین مو و ……..

  نحوه ثبت نام در دوره آموزش کراتینه مو

  دوره های آموزشی کراتینه مو به سه صورت گروهی ، نیمه خصوصی و خصوصی برگزار میشود و برای ثبت نام نیاز به هیچ مدرک تحصیلی خاصی نیاز نیست هنرجو با شرکت در جلسات مشخص شده واتمام دوره موفق به دریافت مدرک فنی حرفه ای رشته کراتینه مو میشود.

  آموزشگاه آرایشگری زنانه نازنین ربانی

  آموزشگاه آرایشگری نازنین ربانی با ارائه ۵۸ رشته آرایشگری با مدرک فنی حرفه ای تا زمان ورود هنرجویان در بازار کار در کنار شما می ماند برای دریافت اطلاعت بیشتر با ما در ارتباط باشید.

  تلفن تماس  : ۲۲۰۱۰۶۹۲ – ۰۲۱

  تلفن همراه: ۰۹۱۲۵۰۸۰۰۴۹

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۳ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا