رپورتاژ

راحتی در خواب و تقویت عضلات بیماران و ورزشکاران

 • راحتی در خواب و تقویت عضلات بیماران و ورزشکاران

  در کنار عواملی مانند تغذیه مناسب و سرشار از پروتئین و کربوهیدرات فعالیت‌های روتین، تمرین‌های ورزشی استاندارد، استفاده از کالای خواب باکیفیت برای ایجاد خواب کافی و راحت تاثیر بسیار زیادی در تقویت عضلات بیماران و ورزشکاران دارد. کمبود خواب ترشح هورمون رشد را ‌کاهش می‌دهد و باعث ایجاد اختلال در ساخت عضلات می‌شود‌.

  افزایش ترشح هورمون کورتیزول یا همان هورمون استرس و ابتلا به افسردگی، افزایش علائم بیماری‌هایی مانند فشار خون بالا، دیابت نوع دو، بیماری کلیوی و احتمال سکته نیز از تبعات مهم کم‌‌خوابی محسوب می‌شوند. بیماران و ورزشکاران برای بهبود کیفیت خواب و تقویت عضلات خود می‌توانند از محصولات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی توانی نو استفاده کنند. در این مقاله قصد داریم به معرفی ویژگی‌ها و مزایای سه نمونه از محصولات پرفروش فروشگاه تجهیزات پزشکی توانی نو  www.tavanino.com  را که به بهبود عملکرد سیستم عضلانی و خواب بیماران و ورزشکاران کمک بسیار زیادی می‌کنند، بپردازیم.

  فیزیوتراپی چیست و چه مزایایی دارد؟

  فیزیوتراپی که به آن فیزیک درمانی هم گفته می‌شود به عنوان یکی از مراقبت‌های درمانی توسط فیزیوتراپیست‌ها و با استفاده از دستگاه‌های فیزیوتراپی خانگی یا بیمارستانی ( برای انواع دستگاه فیزیوتراپی مشاهده و خرید کلیک کنید) انجام می‌شود‌. در این روش دستگاه فیزیوتراپی با استفاده از انرژی الکتریسته و ایجاد پالس‌ و تکانه از طریق الکترودها و پدها باعث بهبود گردش خون و انقباض عضلات شده و به درمان بیماری‌های مربوط به سیستم عضلانی و اسکلتی مانند دیسک کمر، درد گردن، شانه، زانو، دست، پا و … کمک می‌کند.

  از مهم‌ترین مزایای فیزیوتراپی می‌توان به مواردی مانند تسکین درد، افزایش قدرت و تقویت عضلات، تصحیح وضعیت بدنی، افزایش دامنه حرکات مفصل، بهبود عملکرد تنفسی و قلبی، افزایش هماهنگی، بهبود تعادل بدن، بهبود کیفیت زندگی، درمان آسیب‌های ورزشی و … اشاره کرد. دستگاه‌های فیزیوتراپی خانگی و بیمارستانی ارائه شده در فروشگاه تجهیزات پزشکی توانی نو با کیفیت بالا و قیمت ارزان دارای قابلیت‌های متنوعی هستند که مهم‌ترین قابلیت‌ها عبارت‌اند از: امکان تنظیم زمان، تنظیم شدت فرکانس، داشتن برنامه‌های آرام‌بخشی، ماساژ و کاربری آسان‌.

  دستگاه فیزیوتراپی قیمت و خرید
  دستگاه فیزیوتراپی قیمت و خرید

  خرید دستگاه فیزیوتراپی از تجهیزات پزشکی توانی نو برای درمان اختلالات خواب

  بسیاری از بیماران به دلیل ابتلا به انواع بیماری‌ها مانند آرتروز، سندرم درد اسکلتی و عضلانی، التهاب مفاصل و دردهای مزمن، بیرون زدن دیسک کمر و بسیاری از ورزشکاران به خصوص بدنسازان و پرورش اندامی‌ها به دلیل آسیب‌های ناشی از تمرینات ورزشی سخت و سنگین، تمرین بیش از حد، وضعیت بدنی بد و انجام نادرست تمرینات، کشیدگی عضلات، آسیب‌دیدگی زانو، شانه، کمر و سینه به اختلالات خواب دچار می‌شود و به هیچ وجه نمی‌توانند در طول شب خواب راحتی داشته باشند.

  اختلالات خواب به مرور زمان باعث ایجاد شرایطی می‌شود که طی آن فرد توانایی خوب خوابیدن را از دست می‌دهد. در بخش مقدمه به تاثیر خواب راحت و بی‌خوابی بر رشد و عدم رشد عضلات اشاره کردیم. خواب یکی از مهم‌ترین نیازهای موجودات زنده است و به سلامتی روح و جسم کمک بسیار زیادی می‌کند.

  نتیجه تحقیقات نشان می‌دهد که پروتئین و کربوهیدرات در صورت خواب کافی و منظم به رشد و تقویت عضلات منجر می‌شوند‌. با کاهش سطح هورمون رشد، افزایش سطح هورمون استرس یا کوتیزول و اختلال در هورمون انسولین در اثر بی‌خوابی ناشی از بیماری‌ها و حرکات ورزشی، حتی با تغذیه سالم و مصرف پروتئین و کربوهیدرات عضلات به مرور زمان حجم خود را از دست می‌دهند.

  بیماران و ورزشکاران با خرید دستگاه فیزیوتراپی خانگی از فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی توانی نو و استفاده از آن برای درمان آرتروز، سندرم درد اسکلتی و عضلانی، التهاب مفاصل، دیسک کمر، کشیدگی عضلات، درد زانو، کمر و آسیب‌های دیگر می‌توانند اختلالات خواب و عوارض ناشی از آن مانند ضعیف شدن عضلات را نیز درمان کنند.

  خرید دستگاه فیزیوتراپی
  خرید دستگاه فیزیوتراپی

  خرید بالش طبی از  توانی نو برای خواب راحت بیماران و ورزشکاران

  استفاده از یک بالش مناسب تاثیر بسیار زیادی در افزایش کیفیت خواب بیماران و ورزشکاران دارد. همه افراد با انتخاب باکیفیت‌ترین بالش می‌توانند خواب راحت و آرامی را تجربه کنند.خرید بالش طبی از اینجا در انواع هوشمند گردنی، بالش زیر نشیمنی و… علاوه بر جلوگیری از به وجود آمد اختلال به سلامتی ستون فقرات ناحیه گردن هم کمک بسیار زیادی می‌کند‌.

  اگر افراد بیماران و ورزشکاران از بالش‌های نامناسب و غیر استاندارد استفاده کنند، ستون فقرات و گردن آن‌ها با مشکلات مختلفی مواجه می‌شود‌ و درد‌های به وجود آمده در گردن باعث کاهش کیفیت خواب آن‌ها می‌شود. همانطور که در بخش‌های قبلی مقاله هم اشاره کردیم، اختلالات خواب باعث ضعف عضلات بیماران و ورزشکاران خواهد شد. بهترین راهکار برای افزایش کیفیت خواب شبانه خرید بالش طبی ارزان و باکیفیت است.

  بالش طبی به عنوان یک محصول درمانی برای مراقبت از گردن و سر، همچنین درمان آرتروز گردن و مشکلات ستون فقرات طراحی و تولید شده است. بیماران و ورزشکارانی که دارای گردن و ستون فقرات آسیب‌دیده هستند این محصول را جایگزین بالش‌های معمولی می‌کنند. بالش‌های طبی ارائه شده در فروشگاه انواع مختلفی دارند‌ که عبارت‌اند از: بالش‌های طبی ساده، بالش‌های طبی گردنی و بالش‌های طبی مسافرتی.

  این محصولات باکیفیت با قیمتی ارزان در اختیار مشتریان قرار می‌گیرند و طراحی آن‌ها به گونه‌ای است که با قرار گرفتن سر روی بالش و وارد شدن فشار روی آن تغییر شکل می‌دهد و درست حالت سر و گردن را به خود می‌گیرد. از مهم‌ترین مزایای استفاده از بالش‌های طبی می‌توان مواردی مانند کاهش دردهای جسمانی، حفظ سلامتی پوست صورت، کاهش خروپف، محافظت از گردن و ستون فقرات، کاهش تعریق شبانه، بهبود گردش خون و بهبود کیفیت خواب را نام برد.

  خرید بالش طبی با قیمت مناسب ار توانی نو
  خرید بالش طبی با قیمت مناسب ار توانی نو

  از بین بالش‌های طبی موجود در تجهیزات پزشکی توانی نو کدام یک برای بیماران و ورزشکاران مناسب است؟

  فروشگاه تجهیزات پزشکی توانی نو انواع متنوع بالش‌های طبی را با ارزان‌ترین قیمت در اختیار مشتریان قرار داده‌ است. بیماران و ورزشکارانی که در ناحیه گردن، زانو، لگن و ستون فقرات خود دچار مشکل هستند و خواب آن‌ها با اختلال مواجه شده است، از بین بالش‌های طبی ارائه شده در فروشگاه تجهیزات پزشکی توانی نو شامل بالش‌ شیاردار، بالش گردنی، بالش آرتروز، بالش مخصوص تنگی نفس، بالش مخصوص نشیمنگاه،‌ بالش زیر نشیمنی سوراخ‌دار، بالش مخصوص زنان شیرده، بالش دوران بارداری و بالش پشت صندلی باید با توجه به مشکل و بیماری خود بالش‌های مخصوص را انتخاب کنند؛ زیرا این بالش‌ها به درمان مشکلات و بیماری‌های موجود در ستون فقرات، گردن، لگن، کمر و مشکلات تنفسی کمک می‌کنند.

  مهم‌ترین ویژگی‌ها و مزایای قیمت و خرید بالش‌های طبی موجود درفروشگاه تجهیزات پزشکی توانی نو عبارت‌اند از: ضد میکروب و ضد باکتری بودن، طول عمر، ماندگاری و کیفیت بسیار بالا، عدم جذب گرد و غبار.

  خرید تشک برقی گرمایشی برای درمان اسپاسم و بهبود کیفیت خواب

  یکی دیگر از محصولات ارزان و باکیفیتی که به عنوان کالای خواب در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد و بیماران و ورزشکاران با خرید آن می‌توانند اسپاسم عضلانی، گرفتگی ماهیچه‌ها، بیماری آرتروز خود را بهبود ببخشند و در نهایت اختلالات خواب خود را درمان کنند، تشک برقی گرمایشی نام دارد. نحوه استفاده از تشک‌های برقی گرمایشی به این صورت است که با اتصال آن به برق، سیستم گرم‌کننده تعبیه شده در لایه‌های میانی تشک شروع به گرم کردن پتو می‌کند.

  میزان حرارت این سیستم را می‌توان تنظیم کرد و از نظر حفظ امنیت در صورت تماس با پوست هیچ مشکل یا خطری برای مصرف‌کننده ایجاد نمی‌کند. استفاده راحت، حفظ ایمنی افراد، وزن مناسب، طول عمر و ماندگاری بسیار بالا از مهم‌ترین ویژگی‌های تشک‌های برقی گرمایشی محسوب می‌شوند.

  گاهی اوقات بعضی از افراد برای صرفه‌جویی در هزینه‌های خود اقدام به خرید تشک‌های برقی دست دوم می‌کنند؛ اما غافل از اینکه نمونه‌های دست دوم این محصول از نظر ایمنی و حفظ سلامت افراد قابل اعتماد نیستند و سلامتی افراد با استفاده از آن‌ها به خطر می‌افتد. قیمت و خرید تشک برقی گرمایشی (https://tavanino.com/search-products/category-electric-blankets)در فروشگاه تجهیزات پزشکی توانی نو بسیار مناسب است و همه تشک‌های این مجموعه قبل از اینکه در اختیار مشتری قرار بگیرند، از نظر میزان امنیت و رعایت استانداردهای لازم توسط کارشناسان مورد بررسی قرار گرفته‌اند.

  مهم‌ترین مزایای قیمت و خرید تشک‌های طبی از تجهیزات پزشکی توانی نو عبارت‌اند از: طول عمر، دوام و ماندگاری بسیار بالای تشک، داشتن قابلیت ضد باکتری و ضد آلرژی، ایجاد گرمایی متعادل، داشتن وزن بسیار ایده‌آل، طراحی ظاهری زیبا، امکان تنظیم حرارت در کوتاه‌ترین زمان ممکن، خواب راحت، کارایی بسیار راحت، امکان خرید اینترنتی تشک، قیمت ارزان و مناسب‌.

  جمع بندی

  در این مقاله درباره تاثیر خواب کافی در تقویت عضلات بیماران و ورزشکاران صحبت کردیم و توضیح دادیم که اختلالات خواب چگونه با بروز اختلال در ترشح هورمون‌های بدن منجر به ضعف عضلات می‌شود. در ادامه به معرفی سه محصول پرفروش فروشگاه تجهیزات پزشکی توانی نو شامل دستگاه‌های فیزیوتراپی خانگی و بیمارستانی، بالش‌های طبی و تشک‌های برقی گرمایشی پرداختیم و توضیح دادیم که استفاده از هر یک از این محصولات چه تاثیری در درمان مشکلات عضلات و اختلالات خواب دارند.

  برای آگاهی از قیمت و خرید هر یک از محصولات معرفی شده در این مقاله می‌توانید به سایت فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی توانی نو مراجعه کنید. این فروشگاه اینترنتی فعالیت رسمی خود را از سال ۱۳۹۷ آغاز کرد و در طول این چهار سال با ارائه تجهیزات پزشکی باکیفیت با قیمتی ارزان‌تر از سایر فروشگاه‌ها توجه مشتریان زیادی را به سمت خود جلب کرده است. امیدواریم از خواندن این مقاله به اطلاعات مورد نیاز خود دست پیدا کرده باشید.

  امتیاز شما به این مطلب:

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  -- بارگیری کد امنیتی --

  دکمه بازگشت به بالا