رپورتاژ

عمل های زیبایی سینه عامل افزایش اعتماد به نفس بانوان

 • جراحی های زیبایی سینه دامنه متنوعی از جراحی ها را شامل می شود که هدف رفع ایرادات ظاهری سینه که یکی از مولفه های اصلی در تناسب اندام زنان به شمار می آیند را دنبال کرده و با اجرای آنها ، سطح زیبایی و جذابیت این بخش از بدن خانم ها افزایش پیدا می کند. این جراحی ها ، با خلق ظاهری زیبا در اندام زنان ، سطح رضایت آنها را بالا برده و نهایتاً منجر به بالا تر رفتن سطح اعتماد به نفس در آنها می شود. به واسطه همین آثار مثبت ، این جراحی ها در میان خانم ها ، طرفداران زیادی را به سمت خود جلب کرده و بسیاری از بانوان با بهره بردن از مزایای مثبت این جراحی ، زندگی با کیفیت تری را تجربه کرده اند.

  عمل های زیبایی سینه
  عمل های زیبایی سینه

  پروتز سینه و جذاب کردن سینه ها با استفاده از ایمپلنت

  جراحی پروتز سینه یکی از انواع جراحی های پر طرفدار در میان بانوانی است که به دنبال ارتقا دادن زیبایی سینه ها بعنوان اندام منحصر فرد زنانه هستند. در این فرایند ، جراح پروتز سینه با ایجاد برش هایی در موقعیت های استراتژیک ، ایمپلنت را در حفره های ایجاد شده ، جایگذاری می کند و به این ترتیب ، شکل ظاهری جذاب تری در سینه ها خلق می گردد. ایمپلنت های سینه دارای اندازه و شکل های متنوعی می باشند که در انتخاب از میان آنها بهتر است به توصیه های جراح پروتز سینه مان تکیه کنیم چراکه او با در نظر گرفتن آناتومی بدن بیمار و از زاویه علمی و هنری ، کار انتخاب ایمپلنت های مناسب را انجام می دهد.

  لیفت سینه و رفع حالت افتاده آن ها

  گاهی اجرای فرایند جراحی پروتز سینه به تنهایی نمی تواند نتیجه مطلوبی که برای بیمار رضایت بخش باشد را محقق کند. سینه ها در پی فرایند بالا رفتن طبیعی سن ، شیردهی ، بارداری و زایمان و نوسانات وزن ، دچار افتادگی می شوند و لازم است با بالا کشیده شدن و قرار گرفتن در موقعیت جدید ، شکل بهتری به خود بگیرند. به این ترتیب ، جراح ، پروسه لیفت سینه یا بالا کشیدن سینه ها با تکنیک های جراحی را اجرا می کند و با برداشتن پوست اضافی از بخش های استراتژیک در سینه ها ، آنها را در موقعیت جدیدی قرار می دهد.

  اگر جراح تشخیص دهد که بالا کشیدن سینه ها به تنهایی در دستیابی به نتیجه مطلوب ، کفایت نمی کند و لازم است اندازه سینه ها نیز اندکی بزرگ تر شود تا به شکل ظاهری مطلوبی برسد ، علاوه بر لیفت سینه ، پروتز سینه نیز انجام می شود. به این ترتیب ، علاوه بر اینکه سینه ها در موقعیت مطلوبی قرار می گیرند ، از برجستگی و اندازه مناسبی نیز برخودار خواهند شد.

  ماموپلاستی کاهشی ، روشی موثر برای کوچک کردن سینه ها

  مشکلات ظاهری سینه های خانم ها فقط به افتاده بودن آنها یا کوچک بودن اندازه شان محدود نمی شود و در برخی مواقع نیز بزرگ بودن بیش از حد سینه ها ، علاوه بر بدشکلی ظاهری ، مشکلاتی را برای سلامت فرد به دنبال خواهد داشت. در چنین شرایطی جراحی کوچک کردن سینه یا ماموپلاستی کاهشی بعنوان راهکار مناسب برای رفع مشکلات ظاهری و درمانی موجود در سینه ها پیشنهاد می شود. در طول این فرایند ، بخشی از بافت سینه ها به همراه پوست برداشته می شود تا سینه ها به اندازه مطلوب و رضایت بخشی برسند. با برداشته شدن بافت اضافی و کوچک شدن سینه ها ، مشکلاتی از قبیل کمر درد ، کتف درد ، یا درد در ناحیه گردن نیز رفع می شود.

  جراحی ترمیمی سینه ها

  جراحی ترمیمی سینه ، پروسیجر جراحی دیگری در ناحیه سینه ها می باشد که اغلب بعد از درمان سرطان پستان در بانوان که در طول آن بخشی از بافت سینه یا کل آن برداشته می شود ، انجام می پذیرد. در طول این جراحی ترمیمی ، بافت از دست رفته و برداشته شده در طول درمان سرطان ، با استفاده از تکنیک های مناسب ، جایگزین می شود تا هر دو سینه ، از نظر شکل ظاهری شبیه به هم شوند و ظاهری مطلوب و رضایت بخش در سینه ها ایجاد گردد.

  چرا جراحی های زیبایی سینه ها باعث بالا رفتن سطح اعتماد به نفس در خانم ها می شود؟

  سینه ها اندام های اختصاصی در زنان هستند که نقش مهمی در زیبایی فیگور و ظاهر اندام آنها ایفا می کنند. وقتی سینه ها در موقعیت مناسبی روی قفسه سینه قرار داشته باشند و اندازه آنها و میزان برجستگی شان مطلوب باشد ، طبیعتاً ظاهری زیبا را در زمان پوشیدن لباس بوجود خواهند آورد. این شکل ظاهری زیبا و رضایت از برازندگی لباس بر روی بدن ، احساس خوبی را در فرد ایجاد می کند و اعتماد به نفس او را بالا می برد. بالا رفتن اعتماد به نفس می تواند تاثیرات مثبت بسیاری را در فرد ایجاد کرده و کیفیت زندگی او را ارتقا دهد.

  مدت ماندگاری نتیجه عمل های زیبایی سینه خانم ها چقدر است؟

  وقتی تحت عمل زیبایی سینه قرار می گیریم طبیعی است این سوال برایمان پیش آید که آیا نتیجه جراحی مان ماندگار است یا خیر. عوامل زیادی در تعیین مدت ماندگاری نتیجه به دست امده از یک جراحی زیبایی سینه در خانم ها تاثیر گذار است. برای مثال ، انتخاب یک جراح خوب و تکنیک هایی که قرار است در طول جراحی متناسب با نیازهای بیمار به کار گرفته شود و نیز مراقبت های بعد از عمل ، در ماندگاری نتیجه درمان اثر گذار است. بعلاوه ، سبک زندگی دنبال شده در دوره بعد از عمل ، ثابت نگه داشتن وزن سالم و مراقبت از سینه ها نیز یکی دیگر از عواملی است که اثرات مثبتی در طولانی تر کردن مدت ماندگاری نتیجه جراحی بر جای خواهد گذاشت.

  منبع : دکتر روانفر

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا