رپورتاژ

افزایش عجیب آمار ازدواج با پروتز سینه

 • افزایش عجیب آمار ازدواج با پروتز سینه

  در یکی از برنامه های تلویزیونی خارج از کشور گزارشی تهیه شد مبنی بر اینکه معیارهای افراد برای ازدواج چه می باشد ، در این بین گزارشگر تنها به افراد مجرد مراجعه نکرد بلکه از افرادی که متاهل بودند نیز ، سوالاتی پرسید. او با طرح پرسش هایی در این زمینه که چه ویژگی هایی از پارتنر شما باعث شد که فکر کنید او برای ازدواج با شما مناسب است ، شروع و در این زمینه آمار شگفت انگیزی را کسب کرد. همین موضوع باعث شد که به تدریج  تحقیقات گسترده در این زمینه به عمل آورده شود تا با تکیه به آن بتوان چهارچوبی برای روابط اجتماعی تعریف کرد. بعد از تهیه این گزارش که در یکی از پربیننده ترین برنامه های تلویزیونی پخش شد نگاه افراد جامعه با حقیقت ازدواج واقع بینانه تر شد . فارغ از این موضوع که معیارهای ازدواج یک مسئله شخصی است و هر فرد چهارچوب های منحصر به فردی در این زمینه دارد ، اکثر افرادی که گزارش از آن ها تهیه شد در یک موضوع اتفاق نظر داشتند. به گفته این افراد در نگاه اول ، بارزترین ویژگی ای که باعث شد آن ها مجذوب کیس ازدواجشان شوند ، مسائل ظاهری بوده است. آراستگی ، تناسب اندام ، زیبایی همگی از مواردی بودند که در انتخاب پارتنر از اولویت های مهم آن ها به شمار آورده می شد. منشا بروز تمام این اقدامات زیبایی اعم از پروتز سینه ، ماموپلاستی ، جراحی برای رفع افتادگی سینه ، لیفت صورت و غیره را شاید بتوان از آنجایی دانست ، که ظاهر آراسته در برقراری ارتباطات حرف اول را می زند. افراد خوش چهره و اندام ناخودآگاه حسی را به اطرافیان القا می کنند که آن ها بتوانند راحت تر ارتباط بگیرند یا اینکه مشتاق به برقراری ارتباط باشند.

  دکتر حدادی
  دکتر حدادی

  این یک حس غیر قابل انکار است که  همه انسان ها زیبایی را دوست دارند و به آن نیز جذب می شوند. البته که این دیدگاه تنها برای اقایان صدق نمی کند بلکه اکثر بانوان در انتخاب شریک زندگی خود ، زیبایی و آراستگی ظاهر را نیز مدنظر قرار می دهند ، با این حال تمایل انتخاب زوجه زیبا برای اقایان معیار مهم تری است. با نگاه به اوضاع اجتماعی به خوبی این موضوع را متوجه می شویم که توجه به زیبایی در بانوان به علت مورد پذیرش واقع شدن ، بسیار پررنگ تر می باشد. گستردگی اقدامات زیبایی و جراحی مانند بزرگ کردن سینه با پروتز را شاید بی ربط با این قضیه ندانست. از آنجایی که انسان قدرت انتخاب دارد ، هیچ مشکلی وجود ندارد که بخواهد بقیه عمر خود را با فرم و هیکل دلخواه خود زندگی کند ، البته که نفس عمل می بایست درست باشد. زیرا در این بین افرادی مشاهده می شوند که با وجود اینکه جراحی های زیبایی انجام دادند ، باز از خود رضایت ندارند. روی صحبت ما به آن دسته از افرادی است که در ابتدا خود را قبول کرده اند و تنها برای بهبود وضعیت ظاهری و نه جلب توجه بقیه ، به انجام چنین اقدامات زیبایی روی آورده اند. انجام هر اقدامی که باعث شود شما حس بهتری نسبت به خود داشته باشید ، فوق العاده است ؛ بنابراین هیچ محدودیتی وجود ندارد که شما نخواهید به شکل و فرمی که به دنیا آمده اید به زندگی خود ادامه دهید و بارها در مقابل آینه به خود بگویید که ای کاش ، طور دیگری بودم.

  ارتباط پروتز سینه در ازدواج موفق

  با توضیحاتی که در فوق ارائه دادیم متوجه شدیم که آقایان تمایل به انتخاب همسر زیبا دارند. این زیبایی را می توان در دو دسته جای داد ، یکی از آن ها خوش چهره بودن فرد منتخب است و دیگری زیبایی و وجود تناسب در اندام می باشد. خوشبختانه امروزه با پیشرفت علم می توان هر دو مورد ذکرشده را تحت تاثیر قرار داد. در این مقاله قصد داریم در رابطه با معجزه پروتز سینه و تاثیر ان در ازدواج موفق صحبت کنیم. سینه ها یکی از مشخصه های اندام بانوان می باشد که خوش فرم بودن آن ها باعث افزایش کیفیت روابط جنسی خواهد شد. همه افراد یک تعلق خاطر خاصی نسبت به این اندام دارند ، زیرا طبق تحقیقات ، لمس آن می تواند ، آغوش مادر و شیر خوردن در امنیت کامل را برای انسان ها تداعی کند. بنابراین بسیار طبیعی است که نقش آن ها در روابط جنسی بسیار پررنگ باشد. با این تفسیر ، بانوان بسیاری هستند که به علت داشتن ژنتیک یا لایف استایل متفاوت ، سینه های آن ها یا بسیار کوچک است و یا تفاوت سایز مشهود دارد. تصحیح سایز آن ها از طریق مصرف مواد غذایی خاص یا انجام تمارین ورزشی امکان پذیر نیست ، بنابراین تنها راهی که پیش روی شما قرار می گیرد جراحی سینه یا ماموپلاستی می باشد. در این پروسیجر پزشک با بهره بردن از یک اندام مصنوعی به جبران نقوص می پردازد. وی در ابتدا با ارزیابی اناتومی بدن شما ، فاکتورهای موثر در پروتز سینه را مورد بررسی قرار می دهد و در ادامه با انتخاب نوع ایمپلنت مناسب بهترین پلن جراحی را برای شما می چیند.

  منبع :  https://drhaddadi.ir

  امتیاز شما به این مطلب:

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  -- بارگیری کد امنیتی --

  دکمه بازگشت به بالا