رپورتاژ

پر سودترین کسب و کار خانگی و کارگاهی در سال ۱۴۰۲

 • پر سودترین کسب و کار خانگی و کارگاهی در سال ۱۴۰۲

  پر سودترین کسب و کار خانگی
  پر سودترین کسب و کار خانگی

  هر زمان که از کسب و کارهای پر سود خانگی و کارگاهی صحبت میکنیم، تفکر ما به سمت کسب و کارهای ساده و البته سختی نظیر فروش ترشیجات و … میرود. ولی این طرز تفکر میتواند با اطلاعاتی که در این مقاله به شما خواهیم داد کاملا تغییر کند و راهکارهای بسیار خوبی را برای راه اندازی کسب و کارهای خانگی و کوچک و البته در صورت توان بزرگ در اختیار شما قرار دهد. این نوع کسب و کارها میتوانند بسیار ساده باشند و با یک بازار یابی موفق به یکی از پر سودترین کسب و کارهای شما تبدیل شوند. در ادامه به توضیحاتی در رابطه با این نوع کسب و کارها خواهیم پرداخت و شما را با انواع راهکارها و دستگاههای مناسب جهت راه اندازی این نوع کسب و کارها آشنا خواهیم کرد. پس با ما همراه باشید.

  بسته بندی محصولات

  صنعت بسته بندی و دستگاه بسته بندی یکی از بهترین و البته پرسودترین انواع کسب و کارها در بازارهای خانگی و کارگاهی و البته کسب و کارهای بزرگ محسوب میشود. تا همین چند سال گذشته خیلی از محصولات مورد استفاده توسط مردم بصورت فله ای و اصطلاحا باز به فروش میرسید. ولی کم کم با توجه به رشد جوامع و الزام به رعایت بهداشت و البته نیاز ها و سلایق جامعه شاهد بسته بندی محصولات در انواع اشکال و وزنهای متنوع هستیم. افزایش چشمگیر استفاده از محصولات در بسته بندی های شکیل باعث شده تا شرکت های بزرگ و کوچک به سمت تولید محصولات خود در بسته بندی های متنوع بروند. همین امر سبب شده تا هر روز شاهد بسته بندی های زیباتر و البته تنوع وزنی بیشتر در بازار باشیم. امروزه هر نوع محصولی را در ویترین فروشگاهها میتوانید در بسته بندی های متنوع و با برندهای مختلف مشاهده کنید.

  پس متوجه شدید که بسته بندی محصولات در رده یکی از پرسودترین انواع کسب و کارها جای میگیرد و میتواند به راحتی با کمی بازاریابی در زمینه محصول مورد نظر سود خوبی را نصیب تولید کننده کند. محصولات بسیار زیادی در بازار بصورت فله وجود دارند که بعد از بسته بندی میتوانید به قیمتی بالاتر و با سود مناسب به فروش برسانید. ابتدا میبایست با یک برنامه صحیح و عملی و با بازاریابی درست محصول خود را بیابید و سپس با کمی سرمایه گذاری در زمینه تامین کالا و دستگاه مورد نظر برای شروع کار، اقدام به راه اندازی کسب و کار خود کنید. محصولاتی که در سال های اخیر در صنعت بسته بندی وارد شده اند و سود خوبی را نصیب تولید کننده کرده اند شامل حبوبات، قند، شکر، برنج و… میشوند که هر کدام بصورت فله در بازار وجود دارند و میتوانند با بسته بندی به اشکال مختلف به فروش بالایی دست یابند.

  انواع دستگاه بسته بندی

  دستگاه بسته بندی در سال های اخیر توانسته سرعت بسته بندی محصولات را با رشد بسیار بالایی روبرو کند. اگر در گذشته با استفاده از تعدادی نیروی کار برای بسته بندی محصولاتی نظیر حبوبات اقدام میکردیم، امروزه میتوانیم این کار را با سرعت و دقت بالا بوسیله دستگاههای پیشرفته بسته بندی انجام دهیم. دستگاههای بسته بندی در این سالها توانسته اند بصورت نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک به بسته بندی محصولات بپردازند. این نوع دستگاهها میتوانند بصورت ۲۴ ساعته و بدون وقفه به بسته بندی محصولات متنوع و در وزن های مختلف بپردازند و دیگر نیازی به استفاده از نیروی کار در کنار کار تولید نیست و در استفاده از نیروی انسانی میتوانید با کاهش چشمگیری روبرو شوید که همین امر میتواند مشکلات تولید و هزینه های تولید را تا حد زیادی کاهش دهد. استفاده از دستگاههای بسته بندی در خطوط تولیدی میتوانند باعث افزایش دقت تولید و البته افزایش سود تولید در دراز مدت شوند.

  انواع دستگاه بسته بندی
  انواع دستگاه بسته بندی

  دستگاههای بسته بندی توزین دار

  همانطور که تا اینجای کار متوجه شدید میتوان از محصولات متنوعی برای بسته بندی و کسب در آمد استفاده کرد. بعد از تصمیم برای تولید محصول و بازاریابی هدفمند در این زمینه، حالا نوبت خرید و استفاده از دستگاههای بسته بندی است. برای خرید و استفاده از دستگاههای بسته بندی میبایست ابتدا تحقیقاتی انجام داد تا بتوان بهترین انتخاب را برای خرید در دسترس داشت. چنانچه قصد راه اندازی خط بسته بندی حبوبات، قند و شکر و محصولات گرانولی را دارید میبایست از دستگاههای بسته بندی توزین دار استفاده کنید. این نوع دستگاهها با استفاده از تکنولوژی خاصی که تولید شده اند این قابلیت را دارند که بتوانند هر نوع محصول گرانولی را با بالاترین دقت ممکن بسته بندی کنند. دستگاههای بسته بندی گرانولی میتوانند با استفاده از توزین های خود با سرعت و دقت بالا به بسته بندی محصولات گرانولی بپردازند.

  این نوع دستگاهها با استفاده از نیروی باد و کمپرسور باد و با استفاده از تکنولوژی پنوماتیک به بسته بندی محصولات میپردازند. برای استفاده از این نوع دستگاهها بسته به میزان تولید و نوع محصول میتوانید انواع دستگاههای دو توزین، چهار توزین و شش توزین را تهیه کنید. هر چه میزان توزین ها بالاتر برود، سرعت بسته بندی نیز افزایش پیدا خواهد کرد. در سالهای اخیر شرکتی معتبر در ایران با استفاده از متخصصین داخلی و دانش ایرانی توانسته دستگاهی کاملا ایرانی را تولید و روانه بازار کند که در آن دیگر خبری از کمپرسور باد نیست و پروسه بسته بندی در این دستگاه بصورت کاملا مکانیکی انجام میگیرد. این شرکت با نام البرز ماشین کرج توانسه در ساخت این نوع ماشین آلات بسته بندی تحولی شگرف ایجاد کند و دستگاه تمام مکانیک بسته بندی را تولید و روانه بازار کند. دستگاههای بسته بندی مکانیکی از طول عمر بالاتری به نسبت نمونه پنوماتیک برخوردار هستند و میتوانند شما را از شر تمامی مشکلات پنوماتیکی رها کنند. این نوع دستگاهها با سرعت و دقت بالایی میتوانند پروسه تولید را پیش ببرند و سود بالایی را به تولید کننده برسانند.

  دستگاه بسته بندی پودری

  محصولات پودری نیز از جمله محصولاتی هستند که میتوانید آن ها را به وفور به صورت فله ای بیابید و در زمره محصولات پر سود جهت بسته بندی قرار میگیرند. محصولات پودری شامل انواع ادویه جات و… میتوانند با استفاده از دستگاههای بسته بندی با سرعت بالا در وزن ها و اشکال مختلف بسته بندی شوند. این نوع محصولات شامل انواع فلفل، زردچوبه، کاری، دارچین و… میشوند که با بسته بندی بصورت بهداشتی میتوانند از جمله محصولات پرفروش و پرسود بازار باشند. دستگاههای بسته بندی پودری از تکنولوژی خاصی برخوردار هستند تا بتوانند به خوبی و با دقت بالا به بسته بندی محصولات پودری بپردازند. این نوع دستگاهها میتوانند محصولاتی با وزن های ۱ گرم تا ۱۲۰۰ گرم را در انواع اشکال متنوع بسته بندی کنند.

  برای بسته بندی بصورت پودری میتوان از دستگاههای بسته بندی قوطی یا همان قوطی پرکن ها نیز استفاده کرد. راهکار دیگر استفاده از دستگاههای بسته بندی ساشه میباشد که میتوانند به تولید کننده کمک کنند تا بسته بندی هایی بصورت ساشه های تک نفره تولید و روانه بازار کند و میزان استفاده را تا حد زیادی افزایش دهد.

  دستگاه بسته بندی مایعات
  دستگاه بسته بندی مایعات

  دستگاه بسته بندی مایعات

  مایعات نیز از جمله انواع محصولاتی هستند که در بازار بصورت فله وجود دارند و میتوانند در صورت بسته بندی شدن به اشکال متنوع، از فروش بالا و سود خوبی برخوردار شوند. در سال های اخیر شاهد بسته بندی مایعاتی نظیر آبلیمو، عسل، سس ها، روغن ها و… بصورت بسته بندی های تک نفره و یا چند نفره هستیم. این نوع بسته بندی ها میتوانند در صورت بازاریابی صحیح و هدفمند، سود بسیار خوبی را نصیب تولید کننده کنند. مایعات از جمله انواع محصولاتی هستند که در سالهای اخیر در صنعت بسته بندی از رشد بسیار خوبی برخوردار شده اند و شاهد استفاده از این نوع محصولات در انواع بسته بندی های زیبا و متنوع هستیم.

  در چند سال اخیر بسته بندی های تکنفره مایعات نظیر آبلیمو، عسل و سس ها توانسته اند از بازار بسیار خوبی برخوردار شوند. بسته بندی های تک نفره یا همان ساشه ها یکی از انواع اشکال بسته بندی هستند که توانسته اند از جایگاه ویژه ای در بازار مصرف کننده برخوردار شوند و فروش بالایی را در انواع محصولات متنوع برخوردار شوند.

  خرید و قیمت دستگاه بسته بندی

  تا اینجای کار با انواع محصولات برای بسته بندی و صنعت بسته بندی و دستگاههای متنوع آشنا شدید. حالا اگر قصد خرید و راه اندازی کسب و کار خود را دارید میبایست بعد از بررسی ها و انجام بازاریابی ها، اقدام به خرید دستگاه بسته بندی مورد نظر خود کنید. دستگاههای بسته بندی از تکنولوژی پیچیده ای ساخته و تولید شده اند و قطعات متحرک و ثابت بسیاری در ساخت آن ها استفاده شده است. برای خرید این نوع دستگاهها میبایست دقت کافی را برای خرید انجام داد تا بتوان به بهترین شکل ممکن اقدام به خرید دستگاه بسته بندی کرد. شرکت های بسیاری در ایران اقدام به ساخت و تولید دستگاههای بسته بندی میکنند که در این بین شرکت البرز ماشین کرج یکی از با سابقه ترین و قدیمی ترین شرکت های تولید کننده دستگاههای بسته بندی و خطوط تولیدی صنایع غذایی است که توانسته رضایت ۹۹.۹ درصدی خریداران را در این سال ها کسب کند.

  خرید دستگاه بسته بندی از شرکت معتبر میتواند بهترین تضمین برای گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه باشد. چنانچه دستگاه مورد نظر را با قیمت مناسب خریداری کنید میتوانید در مدت زمان تولید محصول بدون هیچ مشکلی از بابت تولید، به کسب درآمد پایدار و مستمر بپردازید. امیدواریم توانسته باشیم در این مقاله شما را با انواع دستگاههای بسته بندی و محصولات متنوع در این زمینه برای راه اندازی کسب و کار پر سود آشنا کرده باشیم. خوشحال میشویم تا در صورت داشتن تجربه خرید و استفاده از دستگاههای بسته بندی و کسب و کارهای اینچنینی تجربیات خود را با ما در پایین همین مطلب در میان بگذارید.

  امتیاز شما به این مطلب:

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  -- بارگیری کد امنیتی --

  دکمه بازگشت به بالا