رپورتاژ

کلاس آموزش میکس و مسترینگ آنلاین

 • کلاس آموزش میکس و مسترینگ آنلاین

  بسیاری از هنرجویان تمایل دارند تا به‌محض گذراندن کلاس آموزش میکس و مسترینگ به یک مهندس حرفه‌ای در این زمینه تبدیل شده.

  کلاس آموزش میکس و مسترینگ

  بسیاری از هنرجویان تمایل دارند تا به‌محض گذراندن کلاس آموزش میکس و مسترینگ به یک مهندس حرفه‌ای در این زمینه بدل شده و موفقیت‌های یکی پس از دیگری با آن‌ها قرین گردند. به این دست افراد باید متذکر شویم، اگرچه حضور در این دست کلاس‌ها زمینه موفقیت شمارا فراهم می‌سازد، اما باید قبول کنید که اولین گام برای ورود به دنیای پررمزوراز میکس و مسترینگ است. موفقیت در این زمینه علاوه بر آموزش‌های آکادمیک به استعداد ذاتی افراد و میزان تلاش، همت و پشتکارشان نیز بسیار وابسته می‌باشد. ازاین‌رو بسیاری با شرکت در کلاس آموزش میکس و مسترینگ به‌سرعت پله‌های ترقی را طی کرده و در مدت‌زمان کوتاهی به یک میکسر سرشناس و پرمشتری بدل شده‌اند. ولی در مقابل عده‌ای با صرف زمان، هزینه و انرژی فراوان در طی سال‌های متمادی هنوز در اجرای مقدماتی‌ترین فنون و علوم جاری در آهنگ‌سازی با مشکلات عدیده‌ای روبرو هستند. پس نمی‌توان برای درک موفقیت زمان دقیقی مشخص نمود، بلکه باید به میزان اراده و علاقه خود به این حوزه هنری بنگرید و سپس آینده شغلی‌تان را رصد نمایید.

  افراد واجد شرایط به‌منظور شرکت در کلاس آموزش میکس و مسترینگ:

  حتماً نباید علاقه‌مند به حوزه میکس و مستر باشید که در کلاس آموزش میکس و مسترینگ شرکت نمایید. اگرچه این سری افراد با حضور در چنین دوره‌هایی پیشرفت کاری خود را تضمین می‌سازند اما حتی نوازندگان، خوانندگان و … نیز می‌توانند در این کلاس‌ها ثبت‌نام نمایند. بدین ترتیب با کسب مهارت در این حوزه از پرداخت هزینه بابت میکس و مستر کارهای شخصی خود بی‌نیاز شده و در هزینه‌هایشان صرفه‌جویی می‌نمایند. حتی قادر هستند در کنار انجام فعالیت‌های شغلی دائمی‌شان به یک شغل فرعی و درآمد ثانویه نیز به مدد چنین آموزشی دست یابند و به‌جای صرف هزینه، کسب درآمد داشته باشند. ازاین‌رو می‌توان مخاطب کلاس آموزش میکس و مسترینگ هر فرد علاقه‌مند به دنیای موسیقی و کشف علوم نهفته آن دانست.

  کلاس آموزش میکس و مسترینگ
  کلاس آموزش میکس و مسترینگ

  پیش‌نیازهای مورد لزوم برای حضور در کلاس آموزش میکس و مسترینگ:

  شما برای آنکه نتیجه‌ای کاملاً حرفه‌ای را بعد از حضور در کلاس آموزش میکس و مسترینگ کسب نمایید به یک سری پیش‌نیازها احتیاج داشته که بدون آن‌ها هنر در وجود شما به شکوفایی نمی‌رسد. درواقع می‌توان این موارد را به‌صورت ویژگی‌ها و توانایی‌های بالقوه موجود در هر هنرجو برشمرد که بعد از شرکت در کلاس بالفعل شده و زمینه بروز و آشکارسازی آن‌ها فراهم می‌شود. در ادامه با این پیش‌نیازها بیشتر آشنا می‌شویم.

  کلاس آموزش میکس و مسترینگ
  کلاس آموزش میکس و مسترینگ
  • علاقه و ذوق هنری:

  اگر حقیقتاً به مقوله میکس و مسترینگ علاقه‌مند هستید، به این حوزه و آموزش‌های آن قدم بگزارید. در غیر این صورت باکمی تحمل سختی دل‌زده شده و از نیمه، کار را رها می‌کنید. ذوق هنری و علاقه، انگیزه را درونتان همیشه زنده نگه‌داشته و شمارا تا رسیدن به مراحل اوج شکوفایی ساپورت و حمایت می‌کند. علاقه به این رشته هنری سبب افزایش تحملتان در حین گذران کارهای پیچیده و زمان‌بر می‌شود.

  • برخورداری از خلاقیت:

  کلاس آموزش میکس و مسترینگ بال‌های علم و دانش شمارا برای اوج گرفتن قدرتمند می‌سازد اما خلاقیت موضوعی است که باید در قالبی دیگر به تقویت آن بپردازید. خلاقیت شمارا از ایجاد آهنگ‌هایی مشابه بر حذر داشته و به‌عنوان میکسری با نبوغی نوبه‌نو در میان موزیک دوستان معرفی‌تان می‌کند.

  • صبر و شکیبایی فراوان:

  گاهی ناچارید به‌منظور بهبود و رفع معایب احتمالی بارها و بارها به استماع یک موسیقی بپردازید و با تغییرات مکرر یک موزیک را به نقطه آرمانی نزدیک سازید. در این حین نظرات کارفرمایان نیز وارد کارشده و شکیبایی دوچندان شمارا در مقابل انتقادها، پیشنهادها و نظرگاه‌های این افراد می‌طلبد.

  • مهارت ارتباطی قدرتمند:

  اگر نتوانید با سفارش‌دهندگان خود ارتباطی مناسب و متقابل را برقرار نمایید از درک نیاز و خواست قلبی آن‌ها عاجز مانده و نتیجه کار چندان باب میل طرفین نخواهد شد. با این توضیحات حتماً خود نیز متوجه شده‌اید که علوم ارائه‌شده در کلاس آموزش میکس و مسترینگ ورای این مهارت‌ها بوده و فرد باید با تجهیز به مهارت‌های ذاتی یا تقویت آن‌ها به روش‌های مختلف، استعداد دریافت دانش ارائه‌شده در دوره‌های آموزشی میکس و مستر را در خود به وجود آورد. در غیر این صورت موفقیت چندان نصیبش نمی‌شود.

  مشخصه‌های یک کلاس آموزش میکس و مسترینگ باکیفیت و معتبر:

  باروی کار آمدن مراکز غیرقانونی و بدون مجوز رسمی که مبادرت به برگزاری کلاس آموزش میکس و مسترینگ می‌نمایند، تحقیق در مورد صحت عملکرد این مراکز ضروری است. فقط می‌توان به سازمان‌هایی در این میان اعتماد نمود که دارای مشخصه‌های ذکرشده در این بخش هستند.

  مشخصه‌های یک کلاس آموزش میکس
  مشخصه‌های یک کلاس آموزش میکس
  • دارای مجوزهای رسمی و صادره از وزارت علوم

  • بهره‌گیری از اساتید برتر و نام‌آشنا و برگزاری کلاس‌هایی در سطح کاملاً حرفه‌ای به مدد حضور این اساتید
  • ارائه آموزش‌های تلفیقی متنی در کنار سری فیلم‌های آموزشی در جهت ارتقا فهم و درک هنرجو
  • در اختیار قرار دادن آموزش‌های آکادمیک و بر اساس معیارهای جهانی میکس و مسترینگ
  • کسب دانش، تخصص و توانایی در کنار ارتقا مهارت و قابلیت‌های لازم برای حضور در بازار کار
  • اعطای مدرک میکس و مسترینگ معتبر و مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

  منبع : خفن کمپانی

  امتیاز شما به این مطلب:

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  -- بارگیری کد امنیتی --

  دکمه بازگشت به بالا