رپورتاژ

بهترین روش برای جایگزینی روش منسوخ تتوی ابرو چیست؟

 • بهترین روش برای جایگزینی روش منسوخ تتوی ابرو چیست؟

  کوتاه ترین توضیحی که میتوان برای کاشت ابرو طبیعی عنوان کرد تکنیکی است که در آن پزشک و تکنسین متخصص ریشه ی مو را از قسمت پشت سر (ناحیه ی اهدا کننده) برداشت و با ظرافت خیلی بالا در قسمت ابرو کاشت میکنند.

  مقایسه روش کاشت ابروی طبیعی با روش های منسوخ دیگر

  کاشت ابروی طبیعی یکی از تخصصی ترین کار های زیبایی صورت می باشد.حتما میدونید ابرو و مو یکی از مهم ترین اِلِمان های زیبایی صورت محسوب میشود.ریزش مو و ریزش ابرو یکی از دغدغه های این روزهای خیلی ها می باشد.اکثر افرادی که درگیر ریزش ابرو میشوند به دنبال راه حل برای رفع این مشکل هستند.دکتر مرجان همتی در ابتدا عواملی که باعث ریزش ابرو‌ میشوند رو مورد بررسی قرار می دهد.در ادامه به ساختار اصلی ابرو می پردازد.سپس بهترین روش کاشت ابرو را مو به مو مورد بررسی قرار می دهد.متخصصین ما در مجموعه زیبایی آدینا در تهران سعی دارند تا آخرین متد های کاشت را برای هرچه طبیعی تر بودن چهره شما بکار ببرند.خیلی روش های کاشت ابرو امروزه منسوخ شده و روش های طبیعی تری جایگزین شده.این روش ها کمترین آسیب را برای زیبا جو دارد.همچنین بیشتر تراکم و بازدهی را برای شما زیباجویان به همراه دارد.برای دانستن بهترین روش کاشت ابرو تا انتها این مطلب را بخوانید.

  روش کاشت ابرو طبیعی
  روش کاشت ابرو طبیعی

  روش کاشت ابرو طبیعی

  کوتاه ترین توضیحی که میتوان برای کاشت ابرو طبیعی عنوان کرد تکنیکی است که در آن پزشک و تکنسین متخصص ریشه ی مو را از قسمت پشت سر (ناحیه ی اهدا کننده) برداشت و با ظرافت خیلی بالا در قسمت ابرو کاشت میکنند.در حال حاضر بیش از ۱۵ سال است که کاشت ابرو روشی مرسوم و مورد توجه برای پر کردن قسمتی از ابرو و یا کل ابرو میباشد.اکثر افرادی که درگیر ریزش ابرو هستند به این تکنیک اعتماد کردند و دیگر نگران مصنوعی بودن نیستند.بهترین روش کاشت ابرو بسیار طبیعی به نظر میرسد.

  ابروها ویژگی بسیار مهم و برجسته صورت را تشکیل می دهند. با افزایش اطلاعات، کاشت ابرو به یک روش رایج تبدیل شده است. با این حال، با وجود اینکه منطقه کوچکی است، نیاز به دقت و دانش زیادی در مورد آناتومی، طراحی ابرو، کشیدن و روش کاشت دارد. این مقاله دیدگاهی جامع در مورد کاشت ابرو با تاکید ویژه بر تکنیک استخراج واحد فولیکولی ارائه می‌کند که به محبوب‌ترین تکنیک تبدیل شده است.

  ابروها برجسته ترین ویژگی هستند و باعث ایجاد یک خط اصلی در چهره می شوند. این نقطه مرجعی است که تمام زوایا و خطوط دیگر صورت به سمت آن تنظیم می شود. کاشت مو برای ریزش ابرو توسط دکتر اوکودا در سال ۱۹۳۹ آغاز شد و پس از آن برای سال های زیادی انجام شده است. به دلیل اطلاعات رو به رشد و نتایج برجسته، ترمیم ابرو به یک روش بسیار محبوب تبدیل شده است. با تجربه گسترده نویسندگان در زمینه استخراج واحد فولیکولی (FUE)، به ویژه در طاسی پیشرفته، کاشت موی بدن و ترمیم موهای صورت، اکنون امکان انجام تکنیک های جراحی با کیفیت بالا وجود دارد که نتایج رضایت بخشی و نتایج خوشایند برای بیماران ایجاد می کند.

  بهترین حالت ابرو در مردان چگونه است؟

  در مردان، ابروهای بیش از حد لبه مداری، سنگین‌تر و ضخیم‌تر با قوس کم یا بدون قوس هستند. ابروی جانبی برجسته تر به نظر می رسد، زیرا ضخامت و تراکم یکنواخت در سراسر وجود دارد.با این حال، در زنان، ابرو چند میلی متر بالاتر از لبه مداری کشیده می شود. قوس دلپذیری در یک سوم جانبی اوج می گیرد. قسمت میانی متراکم تر و ضخیم تر از انتهای جانبی است. متوسط ​​طول ابرو در مردان ۵.۵ سانتی متر و در زنان ۵.۰ سانتی متر است. حداکثر عرض ابرو در مردان ۱.۵ سانتی متر و در زنان ۱.۳ سانتی متر است.

  ابروی ایده آل، ابرویی است که با در نظر گرفتن ویژگی های ذکر شده در صورت ایده آل، یعنی صورت بیضی شکل کشیده می شود. با این حال، ابرو قرار است با توجه به شکل صورت فردی باشد. مفهوم اصلی این است که قسمت افقی بیشتری برای گردتر نشان دادن صورت بلند و جهت گیری عمودی بیشتر برای ایجاد توهم طول در صورت های گرد داشته باشد.

  صورت بیضی به ابروهای ایده آل با زاویه نرم نیاز دارد. هدف در صورت گرد، بلندتر نشان دادن آن است که با ابروهای قوس بلندی که اوج آن به سمت انتهای ابرو به بیرون کشیده شده و دم کوتاه نگه داشته می شود، به دست می آید. از انحنای ملایم ابرو جلوگیری می شود. صورت بلند باید ابروهای صاف داشته باشد تا صورت کوتاه‌تر به نظر برسد. هدف در صورت مربعی نرم کردن یا متعادل کردن خط فک قوی است. ابرو باید با کمی انحنا شروع شود و سپس زاویه بیشتری برای متعادل کردن آن اضافه کند. قله باید مستقیماً بالای مربع فک باشد و خط فک قوی تر، قله باید مشخص تر باشد.

  امتیاز شما به این مطلب:

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  -- بارگیری کد امنیتی --

  دکمه بازگشت به بالا