رپورتاژ

اصلاح طرح لبخند توسط دندان پزشک زیبایی در کرج

داشتن یک لبخند زیبا و دلنشین چیزی است که تمام انسانها تمایل دارند از آن برخوردار باشند . لبخند تاثیر بسزایی در چهره انسان ها دارد و اگر به طرز زیبایی انجام شود زیبایی شخص را دو چندان می کند . خیلی از افراد وجود دارند که گاهی چون از وضعیت نامناسبی در ظاهر دندان و لثه خود برخوردارند از خندیدن جلوگیری می کنند و مایل به ظاهر شدن دندان های خود نمی شوند . اما باید بگوییم که با پیشرفت علم دندانپزشکی در این سالها شیوه های نو و جدید برای زیبایی بخشیدن به لبخند افراد تحت عنوان اصلاح طرح لبخند به وجود آمده است .

برای اصلاح طرح لبخند در کرج و انجام عمل زیباسازی بر روی دندان ها و لثه ها ، روش های درمانی و زیبایی فراوانی وجود دارد که به نسبت هر فرد متفاوت می باشد . به طور کلی می توانیم بگوییم که در عمل اصلاح طرح لبخند ، اقدام به برطرف کردن تمامی معایب دندان ها و لثه ها می شود ، و این روش ها گاهی درمانی و عمومی می باشد و گاهی روش هایی در جهت زیباسازی است.

دندان پزشک زیبایی
دندان پزشک زیبایی

دکتر شیرین قاسمی به عنوان بهترین دندانپزشک زیبایی در کرج سالهاست که در کلینیک خود مشغول به فعالیت می باشد و از سابقه درخشانی برخوردار است . با مراجعه به سایت کلینیک تخصصی دندانپزشکی دکتر شیرین قاسمی به آدرس (https://drshiringhasemi.com/)می توانید بهترین مشاوره را در اسرع وقت دریافت کنید و نسبت به زیباسازی دندان های خود و اصلاح طرح لبخند در بهترین شکل اقدام کنید .

روش های اصلاح طرح لبخند

برای  اصلاح طرح لبخند ، عمل درمانی و زیبایی با توجه به مشکلات هر فرد و تشخیص دندان پزشک انجام می گیرد . دکتر شیرین قاسمی متخصص ترمیمی و زیبایی در کرج با تشخیص خوب و راهنمایی شما این توانایی را دارد تا تمامی خدمات ترمیمی و زیبایی را بر روی دندان های شما در بهترین شکل و جذابیت ارائه دهد و شما را صاحب یک لبخند زیبا نماید .  ما در ادامه مقاله به تعدادی از این روش ها در جهت اصلاح طرح لبخند اشاره می کنیم . همراه ما باشید .

متخصص لمینیت دندان در کرج

یکی از روش های درمانی زیبایی که چند سال گذشته بسیار مورد استفاده قرار گرفته است لمینیت دندان می باشد. تقریبا می شود گفت که همه با این روش آشنایی دارند . لمینیت دندان دارای انواع مختلفی می باشد و هیچگاه نسخه همیشگی برای همه افراد نمی باشد . اگر از دندان های نا مرتبی برخوردار هستید و یا دندان هایتان با فاصله زیادی از هم قرار دارند می توانید تحت انجام این درمان زیبایی قرار بگیرید .

نمونه لمینت دندان توسط دکتر قاسمی دندانپزشک زیبایی کرج
نمونه لمینت دندان توسط دکتر قاسمی دندانپزشک زیبایی کرج

لمینیت از لایه های نازک تشکیل شده که دارای جنس های متفاوتی می باشد . برای انجام لمینت و چسباندن آن بر روی دندان  نیاز است تا از دندان ها قالب گیری شود . بعد از قالب گرفتن روکش ها بر اساس قالب در لابراتوار طراحی و ایجاد می شوند . بعد از اینکه لمینت حاضر شد ، برای اینکه روکش لمینت به طرز خوبی بر روی دندان قرار بگیرد باید مقداری از دندان تراش داده شود. لمینیت ها به دو نوع لمینیت سرامیکی و کامپوزیت تقسیم می شوند . این را هم بگوییم که لمینیت برای دندان های سالم و مرتب هیچگاه نباید استفاده شود .

کامپوزیت دندان

در بالا گفتیم که کامپوزیت نوعی از لمینیت می باشد با این فرق که استحکام و طول عمر کارایی آن کمتر از لمینت می باشد . دیگر اینکه میزان تراشی که بر روی دندان برای نصب کامپوزیت باید انجام شود خیلی کمتر و سطحی می باشد به نسبت تراشی که برای لمینت نیاز است . در چسباندن کامپوزیت بر روی دندان ها هیچ نیازی به قالب گیری نمی باشد و در همان جلسه اول می توانید دندان های خود را با روکش کامپوزیت بپوشانید .

شما با مراجعه به بهترین دندان پزشک زیبایی، دکتر شیرین قاسمی می توانید با خیالی راحت از خدمات متخصص کامپوزیت دندان در کرج خانم دکتر قاسمی استفاده کنید، جهت رزرو نوبت به اینجا مراجعه کنید و از ظاهری زیبا در دندان های خود برخوردار شوید و با اعتماد به نفس کامل لبخند بزنید .

لیفت لثه

لیفت لثه روش درمانی هم به حساب می آید و جزء جراحی های پریودنتال می باشد . شیوه کار در لیفت لثه به این صورت است که دندانپزشک متخصص ، لثه را  به سمت بالا می کشد . گاهی دندان پزشکان بخاطر افزایش طول تاج دندان مجبور می شوند که عمل لیفت لثه را انجام دهند و به طور مثال اگر طول تاج دندان کوتاه باشد و امکان چسباندن روکش نباشد باید جراحی لیفت لثه انجام شود تا روکش به نحو صحیحی بر روی دندان قرار بگیرد . در این عمل جراحی قسمتی از لثه به نوعی برداشته می شود و معمولا نیازی به بخیه هم پیدا نمی شود .

در هنگام لبخند زدن در برخی افراد مشاهده می شود که قسمتی از لثه هم در ظاهر پیدا می شود ، به اصطلاح این نوع لبخند ، به لبخند لثه ای شهرت دارد. لبخند لثه ای دارای ظاهر خوبی نیست و در جهت اصلاح طرح لبخند باید عمل لیفت لثه توسط دندانپزشک زیبایی انجام بگیرد.

روکش دندان

در حالتی که دندان از ریشه سالمی برخوردار باشد اما تاج دندان آسیب دیده باشد و از بین رفته باشد ، بهترین روش ترمیمی و زیبایی برای احیای این نوع دندان ، روکش دندان می باشد . در برخی از افراد که به جهتی استفاده از لمینت  و کامپوزیت دندان مناسب نمی باشد ، دندانپزشک متخصص ترجیح می دهد تا برای حفظ ظاهر دندان ها از روش روکش دندان بکارگیری کند . اغلب برای دندان های نیش از روکش استفاده می شود دندان های جلویی را هم می توان روکش کرد. روش روکش دندان بر اساس جنس روکش دارای انواع مختلفی می باشد.

بلیچینگ دندان

گاهی اوقات دندان ها هیچ مشکلی ندارند و با نظم و به طور مرتب کنار هم چیده شده اند و تنها دلیلی که سبب اصلاح طرح لبخند می شود ، بد رنگی آن ها می باشد . اصلاح طرح لبخند در این مدل از دندان ها توسط روش بلیچینگ یا سفید کردن دندان ها صورت می گیرد . با استفاده از موادی خاص ، سطح رویی دندان ها صیقل می خورد . بلیچینگ همراه با جرم گیری انجام می شود و هیچ گونه ضرری به دندان ها نمی رساند.

لبخند زیبا تاثیر زیادی در تعامل ما در جامعه و همینطور تاثیر گذاری ما در بین افراد دارد . برای اصلاح طرح لبخند حتما باید تحت نظر دندانپزشک متخصص قرار بگیرید و طبق نوع دندان های خود و تشخیص دندان پزشک ، بهترین روش درمانی و زیبایی را اجرا کنید تا نتیجه خوبی بگیرید .

با خیالی راحت عمل زیبایی دندانتان را انجام دهید

کلینیک تخصصی دندان پزشکی دکتر شیرین قاسمی در کرج آماده ارائه تمام خدماتی می باشد که شما در مورد زیباسازی و ترمیم دندان های خود نیازمند آن هستید . دکتر شیرین قاسمی با تخصصی که در زمینه ترمیم و زیباسازی دندان ها دارد به عنوان بهترین دندان پزشک زیبایی در کرج شناخته شده می باشد و سالهاست که مشغول فعالیت در بهترین کیفیت در کلینیک تخصصی خود در کرج می باشد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا