اخبار روزاخبار ورزشی

دستور حذف اسطوره کریم باقری از کجا صادر شد ؟

 • دستور حذف اسطوره کریم باقری از کجا صادر شد ؟

  دستور حذف اسطوره کریم باقری از کجا صادر شد ؟ مدیرعامل سابق پرسپولیس ادعاهای عجیبی در خصوص جدایی کریم باقری مطرح کرد.

  مدیرعامل سابق پرسپولیس در تمام مصاحبه‌های قبلی خود همیشه نام یک چهره ورزشی را با احترام صدا می‌زد: «آقا کریم».

  از نظر امیر عابدینی، کریم باقری یک چهره متشخص ورزشی و یک اسطوره برای نه تنها پرسپولیس و جامعه ورزش بلکه تمام مردم ایران است.

  جدایی باقری از پرسپولیس بهترین بهانه برای صحبت با امیر عابدینی بود. او در این مصاحبه کدهایی داد

  که می‌تواند پرسپولیس و رضا درویش را با یک چالش بزرگ مواجه کند. عابدینی تأکید می‌کند که فردی در ونکوور کانادا به درویش دستور داده

  تا کریم باقری در پرسپولیس نباشد! گویا این فرد بخشی از هزینه‌های پرسپولیس را تأمین می‌کند. گفت‌وگوی جذاب با عابدینی پیش روی شما است.

  دلیل حذف کریم باقری
  دلیل حذف کریم باقری
  دلیل حذف کریم باقری
  دلیل حذف کریم باقری
  شما همیشه در صحبت‌های‌تان نام کریم باقری را با احترام صدا می‌زنید. به او می‌گویید «آقا کریم». حالا اما باشگاه پرسپولیس تصمیم گرفته تا آقا کریم کنار تیم نباشد. فکر می‌کنید بعد از ۹ سال همکاری، این تصمیم درستی است؟

  درباره کریم باقری فقط من با احترام صحبت نمی‌کنم. نه تنها خانواده بزرگ پرسپولیس، بلکه جامعه ورزش و مردم عامه هم به عنوان یک سلبریتی متشخص به کریم باقری احترام می‌گذارند. آقا کریم در تاریخ فوتبال ما به حق یک اسطوره است. او در آلمان و انگلیس هم بازی کرد اما همیشه یک پرسپولیسی بود. دیدید که وقتی به ایران برگشت هم مستقیم به باشگاه پرسپولیس رفت و قرارداد بست. ده‌ها جا او را می‌خواستند اما ماند و پیشنهادها را قبول نکرد. مربیگری را با پرسپولیس شروع کرد، پیشنهاد سرمربیگری به او دادند اما نپذیرفت. در حالی که دانش آقا کریم بیشتر از خیلی از مربیان لیگ برتری است. باقری به لحاظ تواضع، اخلاق و مردمداری نیز شهره است. من می‌دانم که او چه عاطفه‌ای نسبت به مردم دارد. عاشق مملکت است و البته مهم‌تر از همه یک پرسپولیسی تمام عیار محسوب می‌شود.

  گردآوری:تهران کیوسک 

  امتیاز شما به این مطلب:

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  -- بارگیری کد امنیتی --

  دکمه بازگشت به بالا