اخبار روزاخبار سیاسیاخبار ورزشی

واکنش تند و فحاشی اصولگرایان به استوری علی کریمی در اینستاگرام

واکنش تند و فحاشی اصولگرایان به استوری علی کریمی در اینستاگرام

واکنش تند و فحاشی اصولگرایان به استوری علی کریمی در اینستاگرام  استوری توهین‌آمیز علی کریمی در خصوص مادر، همسر و دختر علیرضا زاکانی، شهردار تهران با واکنش‌های انتقادی و تندی در شبکه‌های اجتماعی همراه شد.

 در حالی که برخی از فیک بودن استوری توهین‌آمیز علی کریمی در خصوص مادر، همسر و دختر علیرضا زاکانی، شهردار تهران خبر می‌دهند، این اقدام با واکنش‌هایی از جانب اصولگرایان در شبکه‌های اجتماعی همراه شد.

روزنامه جوان در این باره نوشت: کاربران توئیتر با سلایق مختلف سیاسی و حتی آنان که منتقد شهردار تهران بودند، تهمت‌های علی کریمی را غیراخلاقی و ضدانسانیت و حتی ضدشعار «زن، زندگی، آزادی» خواندند. کاربران اذعان کردند این نوع تهمت‌ها نشان‌دهنده شکست اپوزیسیون در رسیدن به اهداف خود و عصبانیت آنهاست. در ادامه بخش‌هایی از واکنش‌های کاربران را مرور کرده‌ایم.

فحاشی به علی کریمی
فحاشی به علی کریمی

واکنشات 

حسام الدین برومند:

استوری توهین‌آمیز و بی‌شرمانه علی کریمی علیه شهردار تهران، رسوایی جریانی است که بر دروغ بنا شد و با تهمت ادامه داد. قاعده این است که جریان باطل خود به خود رسوا می‌شود.

علی علیزاده:

۱۰ دقیقه است به استوری علی کریمی درباره زاکانی خیره شده‌ام. گمانم دیگر باید با یقین گفت در سه ماه گذشته و ذیل جنبش «زن زندگی» معادل کل تاریخ هزار ساله فارسی، زن‌ستیزی و خشونت جنسی و جنسیتی در زبان و گفتار رخ داده. وقتی مقر انقلاب فمنیستی‌ات تلویزیون سعودی باشد، جای تعجبی هم ندارد!

محمدرضا جوادی‌یگانه:

آنچه علی کریمی درباره علیرضا زاکانی، یک شهروند ایرانی و کسی که در راه دفاع از این مرز و بوم، زخم برداشته، گفته و نسبت‌های ناروایی که به مادر و دخترش داده، شرم آور است. از آن شرم‌آورتر، سکوت کسانی است که در کنار علی کریمی، جنبشی به نام زنان را نمایندگی می‌کنند.

رضا حاتمی‌وفا:

من وقتی استوری علی کریمی علیه زاکانی رو دیدم واقعاً از ته دل خوشحال شدم و یک لبخندی روی لبام نشست. اینکه با این سرعت دارن سقوط می‌کنن عالیه. نمی‌تونن برای همیشه ژست آدم حسابی‌ها رو بگیرن عالیه. اینقدر زرد و بی‌سواد و چاله‌میدونی هستن، عالیه.

سیدمحمود رضوی:

تصور می‌کردم، علی کریمی هر چقدر بی شرف و بی‌وطن شود، اما به ورزشکار و پهلوان و ناموس آن‌ها احترام می‌گذارد. او این بار به بانوی عفیفه، همسر پهلوان حسین زاکانی، مادر شهردار تهران توهین و جسارت کرده! نمی‌فهمد که آب دریا با حرف او نجس نمی‌شود، اما دروغ بودن شعارهایش درباره زن برملا شد.

بهروز عزیزی:

هیچ کس به اندازه من به زاکانی انتقاد نمی‌کنه، اما توهین علی کریمی به زاکانی اوج نامردی و بی‌مروتی است. چه بلایی به سر علی کریمی رفیق ما اومده که به این وضع رقت‌آمیز دچار شده. مگر می‌شود به نام زن، زندگی، آزادی به یک مادر شهید اینطور وقیحانه توهین کرد.

محمدرضا دانایی:

آره از زاکانی بدم میاد، ولی این استوری زن‌ستیزانه‌ای که علی کریمی گذاشته با کدام یک از مفاهیم زن، زندگی، آزادی قرابت داره؟ این چرت و پرت در قالب خبر هم کار شده! روزی که نوشتم یه فوتبالیست با کمدین راجع به نحوه شکل‌گیری انقلاب سیاسی حرف می‌زنند، اشتباه کردم نوشتم طنز! روضه بازه!

سیدپیمان طاهری:

در بسیاری از موارد با زاکانی هم‌نظر نیستم، ولی اهانت زشت علی کریمی به او یکی از کثیف‌ترین کار‌های سیاسی‌ای است که در زندگی دیدم. وقتی کسی که سیکل هم ندارد، می‌شود لیدر یک جمعیت، همین میشه دیگه.

 گردآوری:تهران کیوسک

امتیاز شما به این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا